Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wdrożeń - Analityk biznesowy

SUNCODEO firmie

  • Kraszewskiego 30, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SUNCODE

Kraszewskiego 30

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • modelowanie procesów biznesowych dla Naszych klientów,

  • konfiguracja systemów informatycznych klasy Workflow/DMS/BPM,

  • kierowanie i realizacja projektów wdrożeń systemów informatycznych klasy Workflow

  • profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanego produktu,

  • prezentacja różnych rozwiązań dla obsługiwanych klientów,

  • uczestnictwo w spotkaniach analitycznych,

  • udział we wdrożeniach systemów informatycznych,

  • udział w spotkaniach analitycznych i doradztwo gospodarcze.

Nasze wymagania

  • student IV, V roku lub absolwent kierunków ekonomicznych z przedmiotami informatycznymi,

  • dyspozycyjność m.in. 0,6 etatu,

  • wiedza z zakresu procesów biznesowych i struktur organizacyjnych,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • wysoki poziomu kultury osobistej,

  • umiejętności analityczne i szybkiego rozwiązywania problemów,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie i dążenie do wyznaczonych celów,

  • gotowość do podejmowania nowych wyzwań i ciągłego rozwoju kompetencji,

  • entuzjazm,

  • samodzielność.

Mile widziane

  • znajomość podstaw SQL,

To oferujemy

  • udział w ciekawych projektach realizowanych dla dużych i znanych firmach w Polsce oraz zagranicą,

  • udział w rozwoju wiodącej firmy wdrażającej wiodące rozwiązania biznesowe i technologiczne oraz współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów biznesowych i IT służących pomocą,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • elastyczne godziny pracy oraz formę zatrudnienia do uzgodnienia,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjną lokalizację miejsca pracy.

  • możliwość praktycznego poznania zagadnień doradztwa biznesowego w obszarze organizacji przedsiębiorstw.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

SUNCODE

SUNCODE jest wiodącą w Polsce firmą dostarczającą i wdrażającą najnowocześniejsze systemy informatyczne zarządzania dokumentami i procesami biznesowymi w przedsiębiorstwie oraz świadczącą usługi doradcze w obszarze IT.

Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy kilkudziesięciu wykwalifikowanych konsultantów. Nasze piętnastoletnie doświadczenie obejmuje ponad 1000 projektów w przeszło 200 największych firmach w kraju i za granicą. W gronie naszych klientów znajdują się przedstawicielstwa dużych koncernów międzynarodowych, a także duże i średnie firmy krajowe. Prowadzimy badania naukowe i rozwijamy innowacyjne technologie w zakresie zarządzania dokumentami i procesami biznesowymi.

Przewiń do profilu firmy