Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wdrożeń

KOTRAK S.A.

  • Piekarska 74, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

KOTRAK S.A.

Piekarska 74

Bielsko-Biała

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Office

Mile widziane

  • MS SQL

System operacyjny

O projekcie

Jako Specjalista ds. wdrożeń będziesz mieć wpływ na ostateczny wygląd i funkcjonalności systemu informatycznego u Klienta. Masz szansę współpracować we wspierającym zespole profesjonalistów, rozwijając dotychczasowe umiejętności i nabywając nowe.

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo w zakresie oprogramowania

  • przeprowadzanie analizy przedwdrożeniowej u Klienta

  • przygotowywanie dokumentacji projektowej zgodnie z najlepszymi praktykami

  • konfiguracja i personalizacja systemu informatycznego

  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników oprogramowania

  • budowanie pozytywnych relacji z Klientem

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień z obszaru: gospodarka magazynowa (w tym WMS) lub produkcja

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania złożonych problemów

  • łatwość nawiązywania długofalowych relacji z Klientem

  • umiejętność współpracy w zespole projektowym

  • gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B)

  • kreatywność

  • zaangażowanie w powierzone zadania

  • doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi

  • znajomość bazy danych MS SQL

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji

To oferujemy

  • możesz rozwijać kompetencje oraz nabywać nowe umiejętności w obszarze Twoich zainteresowań zawodowych

  • masz możliwość nauki j. angielskiego na cotygodniowych zajęciach finansowanych w 100% przez Pracodawcę

  • będziesz częścią firmy eco – friendly, stawiającej również na innowacyjne projekty m.in. z sektora elektromobilności

  • masz możliwość skorzystania z pakietu opieki medycznej i pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach

  • możesz liczyć na stałe wsparcie seniorów z danego obszaru merytorycznego

  • masz możliwość uczestnictwa w różnych wydarzeniach firmowych – zawsze jest ciekawie :-)

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • inicjatywy wspierające ekologię