Oferta pracy

Specjalista ds. wdrożeń e-commerce

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, ul. Wirażowa 37

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych.
Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach na całym świecie. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. Nasze silne strony to pasja do działania, różnorodne doświadczenie i praca zespołowa, które powodują, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

Jeśli szukasz miejsca, w którym każda osoba spotkana przy porannej kawie ma w sobie ,,to coś”, dołącz do zespołu DHL Express jako:
Specjalista ds. wdrożeń e-commerceNumer ref.: 55/2020

Zadania, które na ciebie czekają to:

  • Kontakt z Klientami DHL Express z branży e-commerce w celu wsparcia ich w przeprowadzeniu integracji technicznej e-sklepu (API DHL + silniki sklepowe, itp. )
  • Udział w projektach związanych z wdrażaniem rozwiązań e-commerce dla Klientów
  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z użytkowaniem systemu
  • Codzienna współpraca z działami Sprzedaży, IT i Operacjami
  • Praca w zespołach cross-funkcyjnych w celu poprawy istniejących procesów oraz tworzeniu nowych rozwiązań

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie przy wdrażaniu nowych produktów i usług dla sklepów internetowych (min. 1 rok)
  • Znasz metody funkcjonowania sklepów internetowych
  • Interesujesz się rynkiem e-commerce
  • Masz doświadczenie współpracy z działem IT
  • Znasz język angielski na poziomie B2
  • Dobrze planujesz i organizujesz swoją pracę
  • Lubisz kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami ( dział IT / Logistyka )

Zostań specjalistą w DHL Express i otrzymaj:

  • przejrzystą ścieżkę kariery
  • przyjazny i zgrany zespół
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport)
  • wygodne biuro, kuchnię, kawę i świeże owoce
  • międzynarodowy program rozwojowy
  • unikalny program doceniania pracowników
  • różnorodny pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)
  • wsparcie przełożonego w każdej sytuacji
  • umowa o pracę
  • autobus z Metro Wilanowska do biura na ul. Wirażowej

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy