Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wdrożeń enova365 - Moduł Kadry i Płace

UNIT-SOFT sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Jeśli cenisz sobie:

• pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• udział w ciekawych zadaniach i projektach,

• otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,

• szansę rozwoju zawodowego poprzez pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów,

• kameralną atmosferę pracy - bezpośrednie kontakty z przełożonymi, koleżeńskie relacje wśród pracowników, transfer wiedzy między działami,

• elastyczne godziny pracy

…koniecznie czytaj dalej!

W pracy u nas będziesz:

• prowadzić zróżnicowane projekty wdrożeniowe programu enova365,

• wspierać technicznie oraz merytorycznie użytkowników,

• przeprowadzać szkolenia klientów oraz pracowników,

• analizować i definiować potrzeby klientów,

• przygotowywać dokumentację wdrożeniową,

• obsługiwać informatycznie programy, w tym zarządzać dostępami i uprawnieniami,

• brać udział w rozwoju systemu, testować oraz implementować zmiany i aktualizowane wersje.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie we wdrażaniu systemu enova365, modułu kadrowo-płacowego,

  • prowadziłeś projekty wdrożeniowe, przygotowywałeś dokumentację wdrożeniową dot enova365,

  • dobrze orientujesz się w zagadnieniach obszaru kadrowo-płacowego,

  • chcesz rozwijać się w obszarze wdrożeń kadrowo-płacowych i innych,

  • swobodnie poruszasz się w środowisku MS Windows, pakiet Office, szczególnie dobrze obsługujesz Excela,

  • umiesz obsługiwać bazy danych, znasz język SQL,

  • jesteś samodzielny i nastawiony na realizację projektu,

  • rozumiesz język angielski w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej,

  • myślisz analitycznie, nie boisz się podejmować decyzji i kreatywnie rozwiązujesz problemy.

To oferujemy

  • rozwojową pracę pełną ciekawych wyzwań,

  • możliwość zdobywania doświadczenia i wiedzy merytorycznej oraz podnoszenia kwalifikacji,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • szkolenia,

  • umowę o pracę w stabilnej firmie,

  • elastyczne godziny pracy,

  • dofinansowanie opieki medycznej,

  • regularne dostawy owoców, imprezy dla pracowników, bardzo życzliwą atmosferę pracy,

  • dobrych i pomocnych współpracowników, którzy zawsze Ci pomogą,

  • pracę z dala od miejskiego zgiełku, parking dla Twojego auta,

  • dogodny dojazd z Warszawy - mieścimy się na granicy Raszyna i Warszawy, w sąsiedztwie trasy szybkiego ruchu S2.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

UNIT-SOFT sp. z o.o.

UNIT-SOFT jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi wdrożeniowe oraz serwisowe w zakresie systemu enova365. Firma posiada wieloletnie doświadczenie we wdrożeniach i rozwijaniu systemów ERP. Nasze biura mieszczą się w Warszawie, Krakowie i Nowym Targu. Obecnie w związku z rozwojem firmy zapraszamy do przesyłania aplikacji osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu jako

Specjalista ds Wdrożeń enova365,

Moduł Kadry i Płace

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Miejsce pracy: Raszyn + cała Polska - praca zdalna

Biuro główne mieści się w Raszynie.

Teraz to wszystko. Czekamy już tylko na Twoje CV!

Nie możemy się doczekać, aż Cię poznamy!