Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. wdrożeń

KOTRAK S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

KOTRAK S.A.

Aleja Zwycięstwa 13a

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • analiza potrzeb Klienta

  • konfigurowanie sprzętu oraz wdrażanych systemów

  • szkolenie, doradztwo i udzielanie pomocy technicznej

  • świadczenie wsparcia po wdrożeniu systemu u Klienta

  • prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej i serwisowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku wdrożeniowca, konsultanta, analityka lub specjalisty ds. rozwoju systemów informatycznych

  • umiejętność zbierania, analizowania i zarządzania potrzebami Klienta w zakresie funkcjonalności systemów

  • umiejętności współpracy w zespole

  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • znajomość oprogramowania Comarch ERP OPTIMA lub PC Market lub S4H

  • znajomość baz danych MS SQL (instalacja, konfiguracja, język zapytań

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • zapewniamy nieprzeciętną atmosferę w zespole profesjonalistów

  • szkolenia, konferencje, warsztaty

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

  • zajęcia z języka angielskiego

  • wyjazdy i imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne