Ta oferta pracy jest nieaktualna od 111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wdrożeń

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Centrum Technologii Informatycznej jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw IT na Śląsku. Działamy już 15 lat w branży technologii informatycznych. Naszym celem jest stały rozwój i dążenie do zaspokojenia potrzeb IT naszych Klientów. Chcąc sprostać potrzebom stale podnosimy poziom naszych usług i oferujemy najlepszej jakości produkty. Jako autoryzowany partner firmy Comarch, jesteśmy w czołówce polskich firm sprzedających i wdrażających systemy do zarzadzania firmami klasy ERP.

    W chwili obecnej do naszego biura w Gliwicach poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gliwice
    nr ref. SdW/05/Pracuj

    Do głównych obowiązków osoby zajmującej powyższe stanowisko będzie należało wsparcie klientów
    w zakresie pracy na systemie informatycznym w jednym z obszarów:

    • Logistyka
    • Produkcja
    • Księgowość

    Główne zadania

    • udział w realizacji wdrożeń systemów informatycznych,
    • bieżące wsparcie w zakresie szkoleń i konsultacji,

    Oczekujemy:

    • dyspozycyjności,
    • analitycznego myślenia,
    • komunikatywności i kreatywności,
    • wykształcenia wyższego,
    • posiadania prawa jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
    • wynagrodzenie podstawowe plus premia motywacyjna,
    • miłą atmosferę i pracę w jednej z najlepszych firm w branży.
    • dla chętnych bez doświadczenia proponujemy staż.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem

    z podaniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego.

    Zastrzegamy sobie prawo udzielenia odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Dz. U. Nr 133, poz.883)

    bottom