Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Synergia Holding, z siedzibą w Oleśnicy." Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.
debesto.com

Specjalista ds. wdrożeń i rozwoju aplikacji e-commerce - UX/UI

debesto.comO firmie

4 000‐5 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

debesto.com

Wały Jagiellońskie 14A

Oleśnica

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Hotjar

  • Google Analytics

  • Google Optimize

O projekcie

Poszukujemy do naszego #BestTeamu analitycznej i kreatywnej osoby z inicjatywą, która pomoże nam skutecznie podbić świat online.

Masz pasję do digital marketingu i tworzenie platform e-commerce nie jest Ci obce? Chcesz mieć wpływ na to, jak wygląda Twoja firma? Przeczytaj więcej o pracy w młodej firmie 2.0, gdzie już w niedzielę nie możesz doczekać się poniedziałku.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów w zakresie rozwoju automatyzacji sprzedaży online

  • Rozwój konfiguratorów stolarki online

  • Zbieranie danych przy użyciu narzędzi typu Hotjar, Google Analytics, Google Optimize i inne

  • Bieżące badanie potrzeb użytkowników za pośrednictwem np. czata na stronie

  • Analiza informacji zebranych ze strony i projektowanie rozwiązań podnoszących konwersję sprzedaży

  • Wdrażanie zaprojektowanych rozwiązań - samodzielnie lub przez outsourcing

  • Walidacja podjętych działań - prowadzenie testów A/B

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. 3 lata w digital marketingu lub e-commerce

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1

  • Wykształcenie min. średnie

  • Obsługa Hotjar, Google Analytics, Google Optimize

  • Znajomość dobrych praktyk związanych z UX i UI

  • Znajomość zagadnień związanych z SEO/SEM

  • Zorientowanie na cele i zadania

  • Chęć ciągłego zdobywania wiedzy i otwartość na nowe wyzwania

  • Umiejętność (chęć) rozwiązywania problemów i samodzielnego podejmowania decyzji

  • Analityczność i krytyczne myślenie

  • Kreatywność

  • Konsekwencja w działaniu

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w tworzeniu rozwiązań e-commerce lub projektowaniu UX/UI

  • Doświadczenie w projektach zwinnych (Scrum, agile)

  • Zaawansowana znajomość oprogramowania Adobe (w szczególności xD i Photoshop)

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

To oferujemy

  • Umowa o pracę (ok. 2900-3600 zł „na rękę” adekwatnie do posiadanych kompetencji) lub kontrakt B2B

  • Telefon, laptop służbowy i narzędzia niezbędne do pracy

  • Praca w zaangażowanym, zgranym zespole, nastawionym na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • Możliwość wpływu na kierunek rozwoju lokalnej firmy działającej na rynku globalnymi poszerzania swoich kompetencji

  • Praca w firmie o płaskiej strukturze organizacyjnej

  • Do indywidualnego ustalenia: możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

debesto.com

Jesteśmy zespołem głodnych sukcesu, młodych ludzi w innowacyjny sposób podbijających konserwatywny i dość skostniały rynek stolarki otworowej. Udowadniamy, że nowoczesne podejście, pasja i zaangażowanie przynosi ponadprzeciętne rezultaty, pozwalając naszym produktom dotrzeć – mimo krótkiej historii – do klientów m. in.i z Islandii, Seszeli, Nowego Jorku i niemal każdej stolicy krajów starej Unii Europejskiej.

Przewiń do profilu firmy