Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wdrożeń i rozwoju pracowników

Nordic Logistics Polska Sp. z o.o.

  • Kasztanowa 57, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Kasztanowa 57

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • szkolenie i wdrażanie do pracy kandydatów na stanowisko Specjalista d. Sprzedaży,

  • analiza potrzeb szkoleniowych Spedytorów z uwzględnieniem podnoszenia umiejętności obsługi Klienta,

  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń branżowych,

  • samodzielne projektowanie i przeprowadzanie szkoleń z zakresu technik sprzedaży, komunikacji i kompetencji miękkich,

  • opracowywanie materiałów poszkoleniowych,

  • przygotowywanie materiałów pomocniczych.

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość technik sprzedaży i kompetencji miękkich poparta odpowiednimi certyfikatami,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętności interpersonalne, komunikatywność, sumienność i dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • ukończona szkoła trenerska.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stałe godziny pracy,

  • dofinansowanie do opieki zdrowotnej Twojej i Twoich bliskich,

  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie Twojego i Twoich bliskich,

  • imprezy integracyjne,

  • dodatki świąteczne,

  • wysokiej jakości sprzęt (telefon komórkowy i laptop),

  • ergonomiczne miejsce pracy,

  • koleżeńską atmosferę – pracujemy w zgranym Zespole,

  • pakiet szkoleń – chcemy, abyś miał możliwość rozwoju i dlatego inwestujemy w każdego pracownika.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • konkursy

Zwiększyliśmy powierzchnię biurową naszego oddziału w Bydgoszczy!

Bez względu na to, czy masz doświadczenie w firmie spedycyjnej,

czy też nie, już w pierwszych dniach pracy otrzymasz od nas pakiet szkoleń. Swoją karierę rozpoczniesz pod okiem doświadczonego opiekuna, który w pierwszych miesiącach pracy będzie Cię wdrażał i zdradzi Ci tajniki spedycji.

Przewiń do profilu firmy