Ta oferta pracy jest nieaktualna od 103 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. wdrożeń i serwisu

  • Leszno, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Należymy do TKH Group – międzynarodowego holdingu zrzeszającego pomad 70 firm, aktywnego w 24 krajach na całym świecie. Stawiamy na innowacyjność. Tworzymy nowoczesne rozwiązania w obszarach telekomunikacji, informatyki, systemów wizyjnych i zabezpieczeń, które znalazły zastosowanie między innymi:
    • w tunelach: Laliki Śląsk, Martwa Wisła
    • w Pomorskiej Kolei Metropolitarnej
    • na Stadionie Wisły Kraków
    • w Warmińsko – Mazurskiej Sieci Szerokopasmowej
    Jesteśmy zespołem i szukamy ludzi, którzy będą jego wartościową częścią. Mamy ambitne plany związane z poszerzeniem naszej obecnej działalności w Polsce.

    Aktualnie do biura w Lesznie poszukujemy:

    Specjalisty ds. wdrożeń i serwisu

    Miejsce pracy: Leszno
    Nr ref.: CC020318

    Zadania:

    • analiza i przygotowywanie projektów wykonawczych i dokumentacji rozruchowej systemów zabezpieczeń
    • implementacja systemów zabezpieczeń bezpośrednio na inwestycji
    • wspieranie klientów w zakresie wiedzy technicznej
    • realizacja usług konserwacji oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego sprzedanych systemów
    • wyszukiwanie nowych rozwiązań technicznych dla systemów będących w ofercie
    • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji oraz szkoleń technicznych

    Wymagania:

    • minimum średnie wykształcenie techniczne
    • wiedza z zakresu systemów zabezpieczeń, w tym CCTV, KD, SSWiN, PPOŻ i DSO
    • mile widziana umiejętność konfiguracji i uruchamiania systemów zabezpieczeń
    • mile widziana umiejętność programowania w dowolnym środowisku
    • umiejętność pracy w zespole
    • znajomość języka angielskiego
    • dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • możliwość poznawania najnowszych rozwiązań z dziedziny nowoczesnych systemów zabezpieczeń
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego i współpracy z międzynarodowymi partnerami
    • atrakcyjny program szkoleń w zakresie wiedzy o produkcie, zarządzania produktem, itp. organizowanych zarówno w Polsce, jak i za granicą
    • współpracę w młodym, kreatywnym zespole
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia

    Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie i uważasz, że Twoje umiejętności i charakter odpowiadają naszym wymaganiom, prześlij nam swoje CV zawierające poniższą klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych.”

    Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Nasze dane kontaktowe:
    C&C Partners Sp. z o.o.
    ul. 17 Stycznia 119,121 64-100 Leszno