Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Wdrożeń i Serwisu Sprzętu

APATOR S.A.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie czynności uruchomieniowych / serwisowych u Klienta w zakresie opisanym w zleceniu, na terenie całej Polski
  • Udział w testach FAT/SAT
  • Zarządzanie konfiguracją
  • Prowadzenie dokumentacji uruchomieniowej i serwisowej

Nasze wymagania

  • Znajomość procesu uruchamiania telemechaniki i zabezpieczeń– warunek konieczny
  • Znajomość sterowników telemechaniki
  • Wykształcenie techniczne: automatyka zabezpieczeniowa, elektrotechnika, energetyka
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całej Polski
  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • Uprawnienia SEP E, D

To oferujemy

  • Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym
  • Realne możliwości rozwoju w organizacji
  • Proces efektywnego onboardingu, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się szybko w obowiązki

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy wiodącym dostawcą nowoczesnych urządzeń oraz systemów pomiarowo-odczytowych dla wszystkich rodzajów mediów (energia elektryczna, woda, gaz, ciepło), a także niskonapięciowej aparatury rozdzielczej. Apator tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą czołowi producenci urządzeń pomiarowych oraz dostawcy rozwiązań z obszaru ICT.

Specjalista ds. Wdrożeń i Serwisu Sprzętu, mazowieckie