Oferta pracy

Specjalista ds. Wdrożeń i Serwisu Sprzętu

Apator Elkomtech SA

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie czynności uruchomieniowych / serwisowych u Klienta w zakresie opisanym w zleceniu, na terenie całej Polski

  • Udział w testach FAT/SAT

  • Zarządzanie konfiguracją

  • Prowadzenie dokumentacji uruchomieniowej i serwisowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne: automatyka zabezpieczeniowa, elektrotechnika, energetyka

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie, stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Bogaty pakiet socjalny (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS)

  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego do celów prywatnych

  • Miejsce pracy dostosowane do regionu zamieszkania kandydata

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Apator Elkomtech S.A. jest firmą produkcyjną, zajmującą się tworzeniem oprogramowania oraz wytwarzaniem urządzeń przeznaczonych do nadzoru przesyłu energii elektrycznej. Firma dostarcza urządzenia telemechaniki i automatyki stacyjnej, systemy nadzoru pracy stacji elektroenergetycznej, systemy zdalnego nadzoru i sterowania siecią elektroenergetyczną oraz jej zarządzania.

Toruński oddział Apator Elkomtech S.A. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji systemów automatyki napędowej, układów rozdzielczo-sterowniczych oraz ich wdrażaniu w przemyśle, a także w zasilaniu i rozdziale energii.

Oddział w Poznaniu obsługuje część oferty Spółki związaną z segmentem gazu.

Przewiń do profilu firmy