Oferta pracy

Specjalista ds. Wdrożeń i Serwisu Sprzętu

APATOR S.A.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji projektowej

  • Tworzenie konfiguracji dla urządzeń telemechaniki i automatyki zabezpieczeniowej

  • Tworzenie aplikacji automatyki przemysłowej dla maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych

  • Uruchamianie, regulacja i testy nowych wyrobów produkowanych w firmie

  • Doradztwo techniczne

  • Przeprowadzanie oględzin technicznych, dokonywanie przeglądów i prewencyjnych czynności konserwacyjnych urządzeń energoelektronicznych w przemyśle

  • Bieżąca diagnostyka, usuwanie drobnych usterek oraz awarii zespołów elektrotechnicznych maszyn i urządzeń

  • Uruchamianie nowych i optymalizacja działania istniejących systemów automatyki w przemyśle i energetyce

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (elektronika, elektrotechnika, automatyka przemysłowa)

  • Znajomość zagadnień z zakresu techniki napędowej AC i DC (przemienników częstotliwości, serworegulatorów, silników)

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych

  • Mile widziana znajomość aparatury łączeniowej, systemów PLC, HMI

  • Ogólna wiedza z zakresu rozwiązań automatyki, hydrauliki, pneumatyki

  • Prawo jazdy kat. B

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji

  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym

  • Realne możliwości rozwoju w organizacji

  • Proces efektywnego onboardingu, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się szybko w obowiązki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

APATOR S.A.

Jesteśmy wiodącym dostawcą nowoczesnych urządzeń oraz systemów pomiarowo-odczytowych dla wszystkich rodzajów mediów (energia elektryczna, woda, gaz, ciepło), a także niskonapięciowej aparatury rozdzielczej. Apator tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą czołowi producenci urządzeń pomiarowych oraz dostawcy rozwiązań z obszaru ICT.

Przewiń do profilu firmy