Oferta pracy

Specjalista ds. Wdrożeń i Systemów IT

AQUANET S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Dolna Wilda 126, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AQUANET S.A.

Dolna Wilda 126

Poznań

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Będziesz uczestniczyć w programie cyfryzacji firmy Aquanet S.A. W zależności od Twojego doświadczenia i umiejętności będziesz realizował projekty oraz programy projektów dotyczące wdrożeń nowych oraz modyfikacji już istniejących systemów informatycznych. W ramach programu cyfryzacji Spółki planujemy wdrażać najnowocześniejsze rozwiązania i technologie dostępne na rynku. Z jednej strony musimy zapewnić bardzo wysoki poziom świadczenia usług kluczowych Aquanet S.A., zaś z drugiej strony chcemy umożliwić naszym Klientom dostęp do dodatkowych usług drogą elektroniczną. Praca, którą mamy do zaoferowania, jest dla Ciebie, jeżeli nie boisz się wyzwań, potrafisz organizować pracę swoją, jak również podległego zespołu, a zmiana jest dla Ciebie czymś naturalnym.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie przydzielonych projektów i programów zgodnie z przyjętą metodyką w Spółce;

  • udział w dostosowywaniu metodyki projektów do specyfiki Spółki i Programu Cyfryzacji;

  • raportowanie statusu realizowanych projektów;

  • analiza biznesowa procesów, modelowanie procesów w notacji BPMN i zapisywanie wymagań biznesowych;

  • prowadzenie procesu wyboru dostawcy i systemów informatycznych zgodnie z regulaminem Spółki;

  • współpraca z dostawcami wewnętrznymi, jak i zewnętrznym;

  • propagowanie dobrych praktyk projektowych w Spółce;

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej oraz bazy wiedzy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym;

  • 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami;

  • znajomość metodyk tradycyjnych prowadzenia projektów, np. PMI, IPMA lub Prince2;

  • wiedza z zakresu analizy biznesowej, definiowania wymagań biznesowych;

  • wiedza z zakresu integracji systemów informatycznych;

  • umiejętność efektywnej komunikacji z działami biznesowymi oraz specjalistami IT;

  • nastawienie na rozwiązywanie problemów, gotowość do podejmowania nowych wyzwań;

  • umiejętność priorytetyzacji i delegowania zadań oraz egzekwowania ustaleń;

  • zaangażowanie i chęć rozwoju.

Mile widziane

  • znajomość metodyk zwinnych prowadzenia projektów tj. Scrum, Lean Management, Agile;

  • znajomość systemów zarządzania projektami i programami - systemy klasy PPM;

  • umiejętność modelowania procesów biznesowych, znajomość notacji BPMN;

  • znajomość baz danych, znajomość SQL;

  • współpracę z firmami zewnętrznymi realizującymi projekty IT;

  • wiedza na temat procesu i technik zarządzania ryzykiem;

  • znajomość standardów zarządzania usługami ITIL;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne posługiwanie się w mowie i piśmie.

Podział czasu pracy
70%

Wdrażanie systemów

20%

Zmiany organizacyjne

10%

Rozwój oprogramowania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 3

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • project manager

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Złożenie aplikacji

2

Rozmowa rekrutacyjna z udziałem HR i Przełożonego

3

Test predyspozycji zawodowych

Aquanet S.A. należy do ścisłej czołówki firm z branży wodociągowo-kanalizacyjnej w Polsce. To największa w Wielkopolsce firma zajmująca się poborem, uzdatnianiem i dostarczaniem zimnej wody, odbiorem i oczyszczaniem ścieków, a także świadczeniem usług z zakresu gospodarki wodno-ściekowej. Z naszych usług korzystają mieszkańcy Poznania oraz okolicznych gmin. Aquanet S.A. zatrudnia obecnie ponad 800 osób, pracujących w różnych obiektach Spółki, na terenie Poznania i okolicznych gmin.

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na www.aquanet.pl.

Zapraszamy również do odwiedzenia nas w mediach społecznościowych.

www.facebook.com/AquanetPoznan

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy