Specjalista ds. wdrożeń i utrzymania systemów B2B/B2E oraz portali korporacyjnych

COIGO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

COIG

Mikołowska 100

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • narzędzia Office

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie i konfigurację oprogramowania klasy B2B/B2E według potrzeb klienta
  • analiza wdrożeniowa integracji z systemami klasy ERP
  • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej oraz instrukcji obsługi
  • testowanie wytworzonego oprogramowania, nowych konfiguracji i rozszerzeń systemowych wraz ze zgłaszaniem zespołowi deweloperskiemu wszelkich propozycji ulepszeń
  • tworzenie i konfiguracja raportów we wdrażanych systemach
  • tworzenie dokumentacji wdrożeniowej, powdrożeniowej oraz dokumentacji dla użytkownika końcowego
  • opieka nad klientami – świadczenie pomocy technicznej w ramach procesu wdrożenia
  • wizyty u Klientów, szkolenia użytkowników systemu, spotkania on-line

Nasze wymagania

  • posiada min. roczne doświadczenie w pracy z systemami ERP lub praktyczne umiejętności w obszarach: sprzedaż, kadry i płace
  • posiada min. roczne doświadczenie w przeprowadzaniu analiz wdrożeniowych oraz zbieraniu wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych systemów informatycznych
  • potrafi przeprowadzić prezentację/szkolenie on-line dla użytkowników końcowych
  • biegle posługuje się narzędziami Office
  • posiada wysokorozwinięty zmysł estetyczny oraz zna aktualne trendy interfejsów użytkownika w aplikacjach WWW
  • posiada wiedzę informatyczną pozwalającą na swobodne poruszanie się po oprogramowaniu klasy B2B/B2E oraz ERP

Mile widziane

  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole i kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • znajomość tematów prawnych i organizacyjnych związanych ze sprzedażą węgla
  • sumienność, umiejętność organizacji pracy, dbałość o jakość
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

To oferujemy

  • możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych,
  • będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleniach oraz współpracę z naszymi Ekspertami,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata

Firma COIG S.A. poszukuje analityków do zespołów opracowujących i dostarczających rozwiązania webowe dla klientów z sektora komercyjnego i publicznego (Systemy CMS, Portale WWW, Platformy e-Usług, Dedykowane i Zintegrowane Aplikacje Webowe, Systemy Elektroniczengo Obiegu Dokumentów, WorkFlow oraz Systemy Analityczno-Raportowe).

Specjalista ds. wdrożeń i utrzymania systemów B2B/B2E oraz portali korporacyjnych, Mikołowska 100, Katowice