Specjalista ds. Wdrożeń Infrastruktury IT

Grupa Komputronik

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wdrożeń infrastrukturalnych u klientów (hardware + software): serwery, storage, backupy, wirtualizacja

  • Wykonywanie zadań jako trzecia linia wsparcia technicznego

  • Pomoc przy projektowaniu najlepszych rozwiązań dla klientów

  • Rozwijanie gamy produktów w obszarze infrastruktury IT

  • Poszukiwanie i testowanie nowych rozwiązań w obszarze infrastruktury IT

  • Prowadzenie audytów i szkoleń u klientów

  • Opracowanie planu technicznego wdrożenia u klienta oraz działań biznesowych wokół wdrożenia (plan organizacyjny zmiany)

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Raportowanie według zasad przyjętych w dziale technicznym

  • Wsparcie techniczne pracowników i współpracowników

  • Szkolenie pracowników i współpracowników

Nasze wymagania

  • Min. 4 lata doświadczenia w branży IT

  • Znajomość rozwiązań do backupu, wirtualizacji, konfiguracji serwerów i macierzy dyskowych

  • Kompleksowe wdrażanie klastrów wysokiej dostępności w oparciu o technologie Microsoft Hyper-V i VMware vSphere (głównie na sprzęcie Dell i HPE)

  • Język angielski na poziomie min. B1

  • Nastawienie na współpracę w zespole, komunikatywność

  • Motywacja do rozwiązywania problemów

  • Umiejętności analityczne i dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość technologii Veeam B&R, Microsoft Active Directory, Microsoft 365

  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z UTM-ami, routerami, sieciami przewodowymi i bezprzewodowymi

To oferujemy

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji poprzez udział w oferowanych szkoleniach

  • Możliwość uzyskania certyfikatów technicznych czołowych vendorów z obszaru sieci i infrastruktury IT

  • Wpływ na rozwój obszaru infrastruktury IT i oferty dla klientów naszej firmy

  • Współpracę przy zróżnicowanych projektach z wiodącymi producentami innowacyjnych rozwiązań IT

  • Stabilne zatrudnienie w firmie działającej na rynku IT

  • Kulturę organizacyjną wspierającą pracę zespołową

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • rekrutacje wewnętrzne