Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Wdrożeń IT

Salve Medica Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Salve Medica Sp. z o.o. Sp. k.

Szparagowa 10

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Jira

  • ZOHO

  • SQL

  • MS Excel

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad harmonogramami poprzez monitorowanie i raportowanie postępu zaplanowanych prac;
  • Planowanie i kierowanie wdrożeniem nowych funkcjonalności i oprogramowania zgodnie z planami;
  • Przekładanie koncepcji i wymagań biznesowych na funkcjonalności;
  • Kierowanie i realizacja projektów wdrożeń systemów informatycznych;
  • Tworzenie scenariuszy testowych i testowanie nowych rozwiązań programowych;
  • Dbanie o sprawny przepływ informacji pomiędzy osobami współpracującymi przy projektach;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej, wizualizacji i mockupów;
  • Administrowanie systemem do zarządzania projektami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych;
  • Doświadczenie w korzystaniu i tworzeniu dokumentacji technicznej (mile widziana znajomość notacji BPMN/UML);
  • Komunikatywność, nastawienie na współpracę;
  • Umiejętności organizacyjne, planowania pracy i zarządzania czasem (samodzielność);
  • Otwartość na wiedzę i umiejętność dzielenia się nią (praca w zespole);
  • Doświadczenia w przygotowywaniu rozwiązań funkcjonalnych w odpowiedzi na złożone wymagania, oceny rozwiązań i ich adekwatności względem strategii;
  • Zdolność i umiejętności analityczne oraz kreatywność;
  • Umiejętności analityczne;
  • Systematyczność i mocne zorientowanie na osiąganie celów;
  • Dobra znajomość środowiska MS Office, w tym MS Excel;
  • Mile widziana znajomość programów do zarządzania projektami (np. Jira, ZOHO itp.);
  • Mile widziana znajomość podstaw SQL.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • tester manualny
  • project manager
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment
  • narzędzia do trackowania zadań
  • testy funkcjonalne
  • testy jednostkowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy;
  • Dostęp do usług medycznych, karty sportowej, ubezpieczenia grupowego;
  • Pracę pełną wyzwań i możliwość poznania branży medycznej „od środka”.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • możliwość uzyskania uprawnień

Centrum Medyczne Salve Medica to czołowa placówka ochrony zdrowia w regionie.

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej na najwyższym poziomie.

Z należną troską, dbamy o zdrowie, intymność i godność każdego Pacjenta.

Specjalista ds. Wdrożeń IT, Szparagowa 10, Łódź