Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wdrożeń IT

Innsoft Sp. z o.o.

Murmańska 25

Praga-Południe

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • PL/SQL

  • Oracle DB

  • System MS Windows

  • TCP/IP sieci

  • MS Office

  • Shell Scripting

  • Data Integration

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie środowisk oraz instalacja, konfiguracja autorskiego oprogramowania u naszych partnerów biznesowych,

  • integracja z innymi systemami,

  • przygotowywanie oraz uruchamianie instrukcji DML (SQL) na relacyjnych bazach danych,

  • opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnej z obowiązującymi standardami,

  • współpraca z bezpośrednimi przełożonymi, kierownikami projektów, programistami, analitykami i innymi członkami zespołów przy realizacji zadań i projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne/informatyczne (lub jesteś w trakcie studiów),

  • umiejętność współpracy w zespole,

  • dobra znajomość systemu operacyjnego MS Windows i pakietu Office,

  • umiejętność konfiguracji połączenia sieciowego TCP/IP,

  • znajomość podstaw działania i obsługi relacyjnych baz danych oraz podstaw języka SQL,

  • znajomość języka angielskiego w podstawowym zakresie,

  • nastawienie na rozwój osobisty oraz umiejętność zdobywania i dzielenia się pozyskaną wiedzą

Mile widziane

  • doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych opartych na bazach danych ORACLE, w tym programowania w języku PL/SQL,

  • doświadczenie we wdrażaniu systemów opartych na chmurze Oracle Cloud oraz MS Azure

  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń użytkowników i prezentowaniu właściwości oprogramowania.

To oferujemy

  • stabilną i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji lidera na rynku rozwiązań IT dla energetyki,

  • udział w ciekawych zadaniach i projektach,

  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,

  • szansę rozwoju zawodowego poprzez pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów,

  • niekorporacyjną kulturę pracy - bezpośrednie kontakty z przełożonymi, koleżeńskie relacje wśród pracowników, transfer wiedzy między działami,

  • wsparcie merytoryczne doświadczonego i zgranego zespołu,

  • ciekawe szkolenia dopasowane do profilu stanowiska pracy,

  • premie zależne od osiąganych wyników,

  • możliwość uczestnictwa w grupowym systemie opieki zdrowotnej oraz programie sportowym „FitSport”,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Innsoft Sp. z o.o. to wiodący dostawca rozwiązań informatycznych dla sektora energetyki. Od ponad 30 lat wytwarzamy autorskie oprogramowanie, które na przestrzeni lat jest konsultowane z udziałem wielu ekspertów z branży. Kluczem naszego sukcesu jest przyjęta przez Innsoft metodyka zarządzania i organizacji pracy zespołów, w której każdy aktywnie uczestniczy w projektach realizowanych dla naszych klientów. Pracując w Zespole Wdrożeń będziesz realizował projekty dla największych firm z branży energetycznej (i nie tylko) w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

www.innsoft.pl