Oferta pracy

Specjalista ds. Wdrożeń IT

Emil Frey Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie i analiza koncepcji, założeń i zasad funkcjonowania procesów i rozwiązań, we współpracy z biznesem;

  • Przygotowanie dokumentacji projektowej wdrożeń IT;

  • Kontakt z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania oraz analiza technicznych aspektów w umowach wdrożeniowych;

  • Modelowanie i optymalizowanie procesów biznesowych i funkcjonalności systemów informatycznych;

  • Przygotowanie przypadków testowych oraz nadzór testów w przygotowanych procesach docelowych i poprzez funkcjonalności aplikacji;

  • Nadzór nad wdrażanymi rozwiązaniami IT, w tym zgodności ze strategią Grupy;

  • Szkolenie użytkowników i przygotowywanie materiałów szkoleniowych dla nowych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata;

  • Umiejętność zrozumienia oraz rzetelnego i jasnego modelowania i dokumentowania wymagań oraz procesów biznesowych;

  • Umiejętność komunikacji, nadawania priorytetów i egzekwowania;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności formułowania wniosków płynących z analiz;

  • Zdolność analitycznego myślenia i umiejętność myślenia procesowego;

  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami;

  • Doświadczenie w prowadzeniu analiz związanych z optymalizacją procesów, raportowaniem, CRM, obiegiem dokumentów;

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z integracją systemów oraz integracją danych;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilność zatrudnienia;

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w gronie ekspertów i pasjonatów w jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży retail automotive;

  • Możliwość poszerzenia kompetencji oraz rozwój w ramach struktur firmy;

  • Dostęp do szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy;

  • Benefity pracownicze na preferencyjnych warunkach: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

Emil Frey to działająca w branży motoryzacyjnej grupa dealerska, która zarządza w Polsce autoryzowanymi punktami dealerskimi pod markami: Bawaria Motors, MB Motors, Lion Motors, City Motors, Bohemia Motors oraz PGArt. W chwili obecnej do naszej Centrali poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy