Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. wdrożeń JIRA

PEOPLE TRUST SP. Z O.O.O firmie

10 000–13 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Attlasian

  • JIRA

  • Jira Servicedesk

  • Confluence

Mile widziane

  • Insight

System operacyjny

O projekcie

Dla naszego klienta, wiodącego partnera Atlassian w Polsce, poszukujemy specjalisty od wdrożeń JIRA Servicedesk. W Twojej pracy będziesz zajmował się wdrażaniem JIRY Servicedesk w dużych organizacjach w Polsce i Europie. Jeśli szukasz pracy w 100% zdalnej, lubisz pracować na własnym sprzęcie, chcesz współpracować w oparciu o kontrakt B2B, lubisz dynamiczne i ciekawe projekty, jesteś samodzielny, masz doświadczenie we wdrożeniach rozwiązań Atlassiana, w szczególności JIRY SD, lubisz pracować i widzieć efekty swojego zaangażowania, potrafisz "dowozić tematy" :) Zapraszamy!!

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb klienta związanych z obsługą procesów i zadań z wykorzystaniem JIRA Servicedesk
  • Wdrażanie i parametryzacja JIRA Servicedesk i innych produktów Atlassian
  • Analiza, testowanie i konfiguracja rozszerzeń JIRA
  • Tworzenie, zarządzanie, wsparcie działań administracyjnych JIRA (użytkownicy, projekty, uprawnienia)

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy administratora JIRA - warunek konieczny
  • Doświadczenie z analizą i rozwiązywaniem błędów produkcyjnych
  • Doświadczenie w pracy administratora JIRA Servicedesk
  • Znajomość języka angielskiego oraz polskiego

  • Komunikatywność
  • Proaktywność
  • Mile widziana znajomość rozszerzenia Insight

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o kontrakt b2b
  • Stabilną i długoterminową współpracę
  • Pakiet medyczny
  • Multisport
  • Szkolenia
  • Spotkania integracyjne
  • Pracę zdalną

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

PEOPLE TRUST SP. Z O.O.

People Trust tworzą praktycy, którzy wiedzą, że dobre efekty daje wyłącznie praca w ciekawym miejscu i nad ciekawym projektem. Nasi ludzie pracują z nowoczesnymi technologiami dla klientów z branż takich jak finanse, energetyka, usługi IT czy consulting. Stawiamy na długotrwałe relacje i pomagamy kierować rozwojem kariery.

Jesteśmy częścią grupy 7bulls.

Specjalista ds. wdrożeń JIRA, Szczecin