Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wdrożeń Kadr i Płac

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej "ZETO" Sp. z o.o. w Lublinie jest najdłużej istniejącą firmą informatyczną w województwie lubelskim. Powstała w 1967 roku jako przedsiębiorstwo państwowe świadczące usługi przetwarzania danych na komputerach typu mainframe. Niedawno obchodziliśmy 45-cio lecie swojej działalności w branży usług informatycznych.

    Głównymi procesami realizowanymi w „ZETO” Sp. z o.o. jest projektowanie, wytwarzanie i wdrażanie oprogramowania na potrzeby klientów, outsourcing usług informatycznych, serwis sprzętu komputerowego i fiskalnego oraz prowadzenie szkoleń informatycznych
    Miejsce pracy: Lublin

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie wdrożeń i szkoleń u klienta z obszaru Kadr i Płac bądz z obszaru Księgowośći
    • Implementacja rozwiązań w oparciu o sporządzoną dokumentację techniczną
    • Realizacja zadań zgodnie z harmonogramem oraz założeniami projektowymi
    • Wsparcie Użytkowników systemów informatycznych w zakresie apliakcji Kadrowo-Płacowej bądz z obszaru Księgowośći
    • Tworzenie dokumentacji użytkowej

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku bądz w dziale Kadrowo-Płacowym / Dziale Finansowym
    • dobra znajomość przepisów prawa pracy, ustawy o zatrudnianiu pracowników, przepisów z zakresu wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych, zasiłów, urlopów  (stanowisko ds. Wdrożeń Kadr i Płac)
    • znajomość rozliczania czasu pracy (Kadry- Płace)
    • wiedza z zakresu zgłaszania i wyrejestrowywania ZUS (Kadry - Płace)
    • doświadczenie w pracy  z systemami klasy ERP
    • znajomość zasad funkcjonowania przedsiębiorstw oraz instytucji lub chęć jej rozwijania.
    • mile widziana znajomość relacyjnych baz danych
    • analityczne myślenie
    • samodzielność, odpowiedzialność, proaktywność
    • prawo jazdy kat.B

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
    • indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego
    • pracę w kreatywnym zespole
    • uczestnictwo w szkoleniach metodycznych
    • przyjazną atmosferę w pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posidanego doświadczenia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZETO Sp. z o.o. z siedzibą w Lubline zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Zeto Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie przy ul.Diamentowej. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.