Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wdrożeń/Konsultant Księgowość, Kadry Płace, Handel

Centrum Informatyki "ZETO" S.A.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pierwsza linia wsparcia użytkowników końcowych

  • Realizacja wdrożeń oprogramowania w jednym z wybranych obszarów Księgowość, Kadry Płace, Handel.

  • Realizacja prac rozwojowych oraz serwis zaawansowanych systemów informatycznych.

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu funkcjonalności oprogramowania.

  • Prowadzenie kontaktów z klientami.

Nasze wymagania

  • Posiadanie wiedzy merytorycznej jednego z trzech obszarów Księgowość, Kadry Płace lub Handel.

  • Umiejętności analityczne, kreatywność.

  • Umiejętność organizowania sobie warsztatu pracy i współdziałania w ramach zespołu.

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu biurowego.

  • Nastawienie na długofalową współpracę.

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym.

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie wdrożeń systemów informatycznych wspomagających zarządzanie w obszarze kadry i płace, księgowość, handel.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia specjalistyczne oraz udział w interesujących projektach.

  • Kontakt z zaawansowaną technologią informatyczną.

  • Wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Umowę o pracę z perspektywą stabilnego zatrudnienia.

  • Pakiety świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert zawierających:

  • list motywacyjny,

  • CV z informacjami umożliwiającymi ocenę spełnienia stawianych wymagań,

  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (temat: PRACA nr Ref. WZ/2022/07) lub w Dziale Kadr Centrum Informatyki „ZETO” S.A. Białystok, Skorupska 9, pok. 210, tel. 85 7483380.

Jedna z największych firm informatycznych w województwie podlaskim, świadcząca kompleksowe usługi kierowane do firm, instytucji i klientów indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy