Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wdrożeń

AscoO firmie

4 2006 000 brutto / mies.
  • Balicka 100, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Asco

Balicka 100

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Udział we wdrożeniach oferowanych aplikacji.

  • Świadczenie wsparcia i pomocy w zakresie obsługi systemu.

  • Świadczenie wsparcia technicznego klientów.

  • Przeprowadzanie szkoleń.

  • Testowanie aplikacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne.

  • Znajomość zagadnień logistyki lub gospodarki magazynowej.

  • Znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows.

  • Praktyczna znajomość obsługi pakietów biurowych Office.

  • Dyspozycyjność.

  • Komunikatywność.

  • Prawo jazdy kat. "B".

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zaangażowanie i chęć do nauki.

Mile widziane

  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz podstaw SQL.

  • Znajomość wybranego języka obcego (angielski, niemiecki, litewski, czeski, słowacki, rosyjski).

  • Umiejętność prowadzenia rozmów oraz szkoleń z klientem.

  • Podstawowa znajomość systemów UNIX/LINUX.

To oferujemy

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami.

  • Stały rozwój i zwiększenie swoich kwalifikacji oraz umiejętności.

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Asco

Firma ASCO Systemy Informatyczne jest obecnie wiodącym dostawcą systemów do obsługi sklepów, hurtowni motoryzacyjnych oraz warsztatów samochodowych w kraju.

Poszukujemy osoby, która lubi pomagać innym, potrafi myśleć technicznie oraz rozwiązywać problemy.

Chcesz być odpowiedzialny/a za przeprowadzanie szkoleń użytkowników, analizowanie potrzeb klientów oraz udzielanie pomocy technicznej - zapraszamy.

Przewiń do profilu firmy