Oferta pracy

Specjalista ds. wdrożeń

Billennium S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • gSuite

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesu wdrożenia aplikacji i systemów IT.

  • Wdrażanie niezbędnych usprawnień i udział w kreowaniu procesów dotyczących realizowanych zadań.

  • Ścisła współpraca z Klientem biznesowym, zespołami technicznymi biorącymi udział we wdrożeniach oraz osobami zarządzającymi systemami w celu realizacji podstawowych celów i zadań.

  • Dostarczanie stakeholderom informacji na temat realizacji postawionych celów oraz jakości realizowanych zadań.

  • Identyfikacja i zarządzanie kluczowymi zagrożeniami w zakresie przygotowania zmiany do wdrożenia oraz technicznych aspektów jej wdrożenia na odpowiednie środowisko IT.

  • Utrzymywanie skutecznej komunikacji w zespole projektowym oraz z interesariuszami.

  • Tworzenie dokumentacji wdrażanych zmian zgodnie z wymaganiami obowiązującego procesu Klienta.

  • Udział w spotkaniach statusowych, warsztatach.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – przy wdrożeniu, koordynowaniu lub wsparciu rozwiązań informatycznych.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2).

  • Znajomość obsługi pakietów gSuite i Microsoft.

  • Wysoka komunikatywność i proaktywność w działaniu.

  • Umiejętność pracy w zespole, w tym w zespole rozproszonym.

  • Rozwinięte umiejętności planowania, zarządzania ryzykiem i rozwiazywania problemów.

  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy.

  • Certyfikacja ITIL Foundation bądź znajomość procesów z zakresu ITIL będzie dodatkowym atutem.

  • Mile widziane doświadczenie w roli koordynatora / kierownika projektu IT.

To oferujemy

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie w firmie wyróżnionej certyfikatem Great Place to Work

  • Możliwość wyboru formy współpracy (UoP/B2B)

  • Możliwość pracy w 100% zdalnie

  • Darmowy dostęp do platformy e-learningowej

  • Szkolenia wstępne i plan rozwoju, wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu

  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz karta Multisport

  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego

  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku projektowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne