Oferta pracy

Specjalista ds. wdrożeń

POLSKA SIEĆ HANDLOWA "NASZ SKLEP" S.A.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i wykonanie planów aranżacji sklepów,

  • projektowanie optymalnego wykorzystania powierzchni handlowej,

  • czynny udział w remodelingu sklepów,

  • aktywna praca na poszczególnych działach,

  • pomoc we właściwym ułożeniu asortymentu na półkach sklepowych,

  • raportowanie wykonanych zadań.

Nasze wymagania

  • warunkiem koniecznym jest dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie delegacyjnym (4 dniu w tygodniu praca w terenie na sklepach),

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży FMCG,

  • czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych,

  • otwartość i chęci uczenia się nowych rzeczy.

To oferujemy

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkową premię,

  • nowoczesne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,

  • pokrycie wszelkich kosztów związanych z delegacjami,

  • bogatą ofertę benefitów sportowych, ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej,

  • możliwości rozwoju w strukturach operacyjnych firmy,

  • gruntowne przeszkolenie i przygotowanie do nowej roli,

  • wsparcie i wdrożenie w nowe obowiązki oraz stałą opiekę kierownika,

  • liczne wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe,

  • bezpłatny dostęp do szkoleń e-lerningowych oraz platformy Specjał Finanse.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami oraz zapewniamy pełną dyskrecję.

Polska Sieć Handlowa NASZ SKLEP jedna z największych sieci franczyzowych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni do zespołu otwarć nowych sklepów dyspozycyjnego kandydata na stanowisko:

Specjalista Ds. Merchandisingu

Więcej o Nas: www.nasz-sklep.pl

Przewiń do profilu firmy