Oferta pracy

Specjalista ds. Wdrożeń Nowych Opakowań

Eveline Cosmetics Spółka Akcyjna Sp.k.O firmie

  • Lesznowola (pow. piaseczyński)

    Lesznowola (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie nowych produktów i opakowań zgodnie z obowiązującymi procedurami, instrukcjami, wymaganiami i terminami

  • wykonywanie testów stabilności, starzeniowych, kompatybilności opakowań z masami kosmetycznymi, wykonywanie testów jakościowych opakowań

  • kontakt z placówkami naukowymi w celu głębszej analizy problemów

  • walidacja nowych metod analitycznych i sprzętu laboratoryjnego

  • wnioskowanie o nowy sprzęt kontrolno - pomiarowy do badań i analiza jego zasadności i zgodności z GLP/GMP/GHP

  • na podstawie wykonanych testów wdrożeniowych tworzenie procedur, check list i specyfikacji dla kontroli wejściowej opakowań i wyrobów gotowych

  • współpraca przy tworzeniu tekstów, deklaracji i oznakowań umieszczonych na opakowaniach produktów, ulotkach i materiałach reklamowych w świetle zgodności z wymaganiami prawnymi

  • współpraca w zakresie realizacji procesu reklamacji (pełna analiza wdrożenia, udzielanie odpowiedzi na pytania reklmacyjne)

  • dbanie o przestrzeganie standardów prawidłowej praktyki laboratoryjnej

Nasze wymagania

  • doświadczenie min rok w przemyśle kosmetycznym lub pokrewnym przy wdrażaniu nowych produktów, opakowań i nowych technologii

  • znajomość procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych (zasady działania wtryskarek, budowa i zasada działania form wtryskowych)

  • znajomość rodzajów technologii i metod druku

  • znajomość rysunku technicznego warunek konieczny

  • znajomość szeroko pojętych materiałów opakowaniowych i ich własności (szkło, metal, papier, tworzywo itp.)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

  • umiejętność pracy w zespole i pod presja czasu

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

  • umiejętność obsługi komputera

  • umiejętność obsługi sprzętu kontrolno – pomiarowego zgodnie z GLP/GMP

  • bardzo dobra znajomość prawa kosmetycznego w szczególności z zakresu oznakowań i deklaracji umieszczanych na opakowaniu

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • szansę zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy