Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wdrożeń

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Udział we wdrożeniu nowych aplikacji,

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w zakresie utrzymywanych aplikacji,

  • Zarządzanie kontami użytkowników,

  • Wsparcie użytkowników w zakresie obsługi aplikacji,

  • Kontakty z dostawcami w zakresie dotyczącym utrzymania aplikacji,

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej,

  • Prowadzenie testów aplikacji,

  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. Średnie,

  • Komunikatywność,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Mile widziana podstawowa znajomość zapytań sql,

  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z elektronicznym obiegiem, dokumentów oraz obsługą kancelaryjną,

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie modelowania procesów i rozwiązań.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku i atmosferze sprzyjającej uczeniu się,

  • Dostęp do zasobów platformy edukacyjnej (kursy, szkolenia on-line, dostęp do wewnątrzuczelnianego programu szkoleń i kursów,

  • Dostęp do programu rozwoju indywidualnego w postaci sesji doradczo/coachingowych, etc.),

  • Kompleksowy onboarding (wdrożenie pracownicze),

  • Benefity pracownicze,

  • Atrakcje kulturalne i sportowe.