Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wdrożeń oprogramowania InsERT/ systemów ERP - obszar finanse i księgowość

ATISOFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • udział w realizacji projektów wdrożeniowych systemu ERP w obszarze finansowo- księgowym

  • obsługa klientów posiadających oprogramowanie z zakresu kadrowo-płacowego

  • udział w opracowaniu analiz przedwdrożeniowych

  • realizacja zleconych zadań związanych z prowadzonymi projektami wdrożeniowymi

  • analiza potrzeb klienta

  • konfigurowanie systemu informatycznego do wymagań i specyfiki klienta

  • wsparcie merytoryczne klientów

  • bieżąca pomoc i szkolenie w zakresie obsługi danego systemu

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (znajomość rachunkowości i/lub przepisów kadrowo- płacowych)

  • doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi

  • umiejętność budowania i utrzymania dobrych relacji z klientem i współpracownikami

  • bardzo dobra organizacja swojej pracy i skupienie na skutecznym realizowaniu zadań

  • umiejętność tworzenia nowych rozwiązań i automatyzacji procesów biznesowych

  • wysoka kultura w komunikacji z klientem i zespołem

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu realizując kilka projektów

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość oprogramowania InsERT

  • umiejętności techniczne w tworzeniu raportów SQL

  • doświadczenie w realizacji projektów we współpracy z klientami

To oferujemy

  • interesującą pracę w firmie będącej dostawcą systemów ERP

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń

  • udział w realizacji innowacyjnych projektów

  • niekorporacyjną atmosferę pracy

  • współpracę z doświadczonymi specjalistami

  • pracę w stałych godzinach pn-pt 9-17 w biurze w Warszawie