Ta oferta pracy jest nieaktualna od 128 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wdrożeń

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA S.A.
    światowy lider w dziedzinie dializoterapii
    poszukuje kandydata/kandydatki do pracy
    na stanowisku:

    Miejsce pracy: Poznań
    Fresenius Medical Care to największy na świecie międzynarodowy dostawca produktów i usług dializacyjnych dla pacjentów z przewlekłą niewydolnością nerek. Innowacyjne produkty i nowoczesne terapie medyczne zapewniają najwyższą jakość leczenia pacjentów. W Polsce Fresenius Medical Care Polska zaopatruje szpitale i stacje w całym kraju od blisko 30 lat. Aktualnie firma poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Wdrożeń.

    Oferujemy:

    • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia zawodowego i rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • szkolenia zawodowe i językowe.

    Wymagania:

    • ukończone studia magisterskie lub inżynierskie,
    • podstawowa znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania oraz integracji systemów,
    • doświadczenie w zakresie wsparcia i utrzymania aplikacji,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • dokładność, dobra organizacja czasu pracy, terminowość,
    • rozwinięte zdolności analityczne,
    • znajomość systemów klasy HIS,
    • doświadczenia we wdrażaniu systemów HIS będzie dodatkowym atutem,
    • chęci do pogłębiania wiedzy,
    • gotowość do wyjazdów.
    Główne obowiązki:
    • zapewnianie wsparcia technicznego, utrzymanie i rozwiązywanie problemów związanych z aplikacjami wykorzystywanymi w firmie,
    • zarządzanie incydentami i problemami,
    • wdrożenia,
    • testowanie aplikacji,
    • nadzór i monitoring aplikacji,
    • kompleksowe wsparcie dla użytkowników aplikacji,
    • zarządzanie relacjami z użytkownikami systemów,
    • współpraca z dostawcami oprogramowania.

    Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (cv + list motywacyjny wraz ze wskazaniem) z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych za pomocą Aplikuj.