Oferta pracy

Specjalista ds. wdrożeń procesów i systemów

ALIOR BANKO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • SOA

  • Web Services

Twój zakres obowiązków

  • analiza biznesowa zleceń rozwoju/zmian w systemach informatycznych dot. sprzedaży kredytów detalicznych,

  • projektowanie nowych rozwiązań w systemach bankowych,

  • tworzenie dokumentacji biznesowej i specyfikacji systemowej,

  • współpraca z dostawcami oraz wewnętrznymi jednostkami Banku,

  • administracja biznesowa systemów kredytowych Klienta Indywidualnego (m.in. parametryzacji partnerów handlowych, produktów, etc.),

  • udział w projektach i prowadzenie wdrożeń technicznych,

  • udział w testach funkcjonalnych wdrażanych systemów/funkcjonalności,

  • udział w zarządzaniu kolejnymi wydaniami systemów.

Nasze wymagania

  • posiadasz min 2 letnie doświadczenie w obszarze analizy biznesowo-systemowej (mile widziana w obszarze bankowości)

  • masz wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne, matematyczne lub pokrewne

  • masz wiedzę o funkcjonowaniu bankowych systemów informatycznych (znajomość zagadnień integracyjnych SOA, Web Services)

  • masz umiejętność analitycznego i biznesowego myślenia

  • pracowałaś/eś w metodologii realizacji projektów: Agile, Scrum oraz korzystał z narzędzi typu Jira / Confluence

  • zna język SQL w szczególności bazę Oracle

  • jesteś zainteresowania/ny zagadnieniami z obszaru nowych technologii

  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną zapoznawanie się z dokumentacja techniczną

To oferujemy

  • udział w realizacji unikalnego projektu w branży finansowo-telekomunikacyjnej

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce

  • realne możliwości rozwoju zawodowego w organizacji oraz możliwość zdobycia wyjątkowego doświadczenia pod okiem ekspertów

  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe, itp.)

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop