Specjalista ds. wdrożeń

DATACONSULT SP. Z O. O.O firmie

Rekrutacja zdalna

DATACONSULT SP. Z O. O.

Stefana Korbońskiego 14c

Kraków

DataConsult
Sp. z o.o.

Logistyka to nasza pasja. Z pasją tworzymy nowoczesne systemy WMS, który wdrożyliśmy w kilkuset małych, dużych i średnich przedsiębiorstwach. Innowacje w logistyce to nasza rzeczywistość. DataConsult to pasjonaci logistyki i IT. Nie brakuje nam poczucia humoru ani pysznej kawy w biurze. Jeśli szukasz nowych doświadczeń, chcesz pracować w przyjaznej atmosferze, pragniesz rozwijać swoje kompetencje – ta praca jest dla Ciebie!

[rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • Crystal Reports

System operacyjny

O projekcie

Będziesz wdrażał uznany produkt informatyczny do obsługi magazynów wysokiego składowania i centrów logistycznych. Twoim zadaniem będzie takie skonfigurowanie i wdrożenie systemu u Klienta, aby odniósł on realne korzyści organizacyjne i finansowe.

Zakres obowiązków

  • Analiza wymagań biznesowych Klienta
  • Tworzenie dokumentacji projektowej, od analizy poprzez materiały szkoleniowe, instrukcje stanowiskowe
  • Tworzenie projektów prac dodatkowych
  • Szkolenia w zakresie funkcjonowania oprogramowania
  • Konfiguracja systemu na podstawie zebranych wymagań
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne Klientów na etapie wdrożenia i na początkowym etapie korzystania z systemu

Wymagania

Oczekiwane

  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Minimum rok doświadczenia we wdrażaniu oprogramowania
  • Znajomość procesów związanych z magazynowaniem, logistycznych i ewentualnie produkcyjnych
  • Dobra znajomość baz danych i języka SQL (MS SQL lub Oracle)
  • Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, kultura na wysokim poziomie
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów na terenie kraju

Podział czasu pracy

  • Praca w biurze
  • Praca u Klienta

Jak zarządzamy projektami

  • Agile
  • Analiza wymagań i ryzyk
  • Odbiory wewnętrzne
  • Współpraca zdalna

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy
  • Dobrą lokalizację biura

Benefity

  • Nowoczesne
    i komfortowe biuro
    w Krakowie
  • Pyszna Kawa
  • Prywatna opieka
    medyczna
  • Karta
    Multisport
  • Integracja na imprezach firmowych i rodzinnych
  • Szkolenia wewnętrzne
    i zewnętrzne
  • Komfortowe stanowisko pracy

Etapy
rekrutacji

  • Aplikacja
  • Rozmowa rekrutacyjna
  • Podpisanie umowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy