Oferta pracy

Specjalista ds. Wdrożeń

Asseco Poland S.A.

  • Olchowa 14, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Olchowa 14

Rzeszów

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle

  • MS SQL

  • SQL

  • Windows Server

  • Unix

  • Linux

  • Weblogic

  • WebSphere

  • JBoss

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu realizującego projekty dla sektora bankowości. Jeśli chcesz rozwijać się w największej polskiej firmie informatycznej jako Specjalista ds. Wdrożeń to zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj!

(rekrutacja prowadzona online)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie prac wdrożeniowych u klienta w realizowanych projektach (instalacja dostarczanego oprogramowania, asysta przy parametryzacji i testach akceptacyjnych realizowanych przez klienta, asysty powdrożeniowe, konsultacje merytoryczne dla klientów, analiza potrzeb i problemów zgłaszanych w trakcie wdrożenia przez klientów).

  • Realizacja szkoleń i prezentacji u klienta z dostarczanych rozwiązań.

  • Stałe zapoznawanie się teoretyczne i praktyczne z nowymi rozwiązaniami informatycznymi, technologiami, oprogramowaniem narzędziowym oraz zmianami do istniejących rozwiązań dostarczanych klientom.

  • Dokumentowanie zrealizowanych prac.

  • Współpraca z innymi zespołami w ramach firmy w zakresie realizowanych prac wdrożeniowych, w projektach.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość zagadnień informatycznych, obsługi komputera, aplikacji biurowych (MS Office itp.), umiejętność samodzielnej instalacji aplikacji.

  • Znajomość baz danych (Oracle, MS SQL) i języka SQL, znajomość systemów Windows, UNIX/Linux.

  • Umiejętność konfigurowania popularnych serwerów aplikacji (np. Weblogic, WebSphere, JBoss) i instalacji aplikacji na nich.

  • Podstawowa znajomość problematyki sieciowej ( pod kątem konfiguracji, integracji oraz diagnostyki aplikacji)

  • Zdolności pedagogiczne pod kątem prowadzenia szkoleń i prezentacji oraz konsultacji dla Klientów

  • Doświadczenie w pracy z użytkownikami aplikacji (prace wdrożeniowe)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu bankowości, informatyki oraz metodyki nauczania.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Selekcja CV

2

Wywiad telefoniczny

3

Zdalne spotkanie

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy