Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wdrożeń

ex7 Sp. z o.o.O firmie

  • Krakowska 87, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ex7 Sp. z o.o.

Krakowska 87

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań biznesowych Klienta

  • Tworzenie dokumentacji projektowej, od analizy poprzez materiały szkoleniowe, instrukcje stanowiskowe

  • Tworzenie projektów prac dodatkowych

  • Szkolenia w zakresie funkcjonowania oprogramowania

  • Instalacja oraz konfiguracja systemu i sprzętu na podstawie zebranych wymagań

  • Współpraca z programistami i prowadzenie testów oprogramowania

  • Udział we wdrożeniach

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień logistyki lub gospodarki magazynowej.

  • Znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows.

  • Praktyczna znajomość obsługi pakietów biurowych Office.

  • Dyspozycyjność.

  • Komunikatywność.

  • Prawo jazdy kat. "B".

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zaangażowanie i chęć do nauki.

Mile widziane

  • Udział we wdrożeniach oprogramowania wspierającego zarządzania przedsiębiorstwem.

  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz podstaw SQL.

  • Umiejętność prowadzenia rozmów oraz szkoleń z klientem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • system motywacyjny

  • szkolenia

  • ciągłość i stabilność zatrudnienia

  • umowa o pracę lub B2B z płatnym urlopem i L4

EX7 Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, opartą wyłącznie na polskim kapitale, specjalizującą się w rozwiązaniach IT dla logistyki, dystrybucji, e-commerce.

Podstawę firmy tworzy młody dynamiczny zespół, pełen pomysłów i pozytywnej energii.

Preferujemy doświadczenie i pasję nad wykształcenie i "papierki".

Lubimy nowe technologie i wyzwania. Tego samego oczekujemy od kandydata.

EX7 software solutions oferuje pracę dla specjalisty ds. wdrożeń przy nowo powstających, innowacyjnych projektach informatycznych. Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za wdrażanie i konfigurowanie autorskich rozwiązań informatycznych oraz współpracę z programistami w celu wytworzenia nowych modułów oprogramowania.

Przewiń do profilu firmy