Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ComCERT Spółka Akcyjna z siedzibą przy ulicy Adama Branickiego 13, 02-972 Warszawa (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wdrożeń systemów cyberbezpieczeństwa

ComCERT SA Grupa Asseco O firmie

  • Adama Branickiego 13, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 14 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ComCERT SA Grupa Asseco

Adama Branickiego 13

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach i wdrożeniach systemów bezpieczeństwa IT w Polsce i zagranicą,

  • opiniowanie i konsultacje projektów teleinformatycznych pod kątem bezpieczeństwa,

  • prowadzenie projektów w obszarze bezpieczeństwa teleinformatycznego,

  • tworzenie dokumentacji projektowej oraz powykonawczej,

  • wsparcie techniczne w procesie sprzedaży i przygotowaniu ofert,

  • gotowość do udziału w projektach zagranicznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne, telekomunikacyjne lub pokrewne,

  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych,

  • znajomość zagrożeń sieciowych oraz systemów i technologii bezpieczeństwa (np. Firewall, IPS/IDS, VPN, SIEM),

  • podstawowa znajomość technologii sieciowych Cisco i/lub Juniper, HP

  • znajomość wybranych rozwiązań wiodących producentów bezpieczeństwa IT (np. Palo Alto, Checkpoint, Fortinet, F5, Imperva, FireEye, IBM Qradar, McAfee ESM i innych),

  • dobra znajomość typowych usług sieciowych oraz umiejętność administrowania systemami Linux/Unix/Microsoft,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • umiejętność pracy w grupie,

  • umiejętność dokumentowania i samodzielnego prezentowania wyników pracy.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w obszarze bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych, najlepiej minimum 3 lata,

  • doświadczenie w uczestniczeniu/prowadzeniu projektów wdrożeniowych,

  • znajomość systemów i technologii DAM/DBF (Database Activity Monitoring, Database Firewall),

  • znajomość systemów i technologii WAF (Web Application Firewall),

  • znajomość technologii SIEM od strony wdrożeniowej jak również administracyjnej,

  • doświadczenie w zakresie pracy zespołów Security Operations Center,

  • dobra znajomość i umiejętność administrowania systemami i głównymi aplikacjami Windows,

  • posiadanie certyfikatów dokumentujących wiedzę z zakresu wymienionych wyżej technologii i rozwiązań teleinformatycznych,

  • posiadanie certyfikatów branżowych,

  • umiejętność przeprowadzania publicznych prezentacji,

  • dobra komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • komunikatywna znajomość języka francuskiego,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia, dostosowaną do Twoich potrzeb (etat lub B2B)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawowe + premia

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pakiet benefitów (LuxMed, PZU, Multisport)

  • Uczestnictwo (kierowanie) w projektac

  • Współpracę z doświadczonym zespołem ekspertów

O nas

ComCERT S.A. od 2020 roku należy do Grupy Asseco i jest polską firmą doradczą działająca na rynku od 2011 roku. Jest pierwszą w Polsce niezależną firmą specjalizującą się w usługach typu CSIRT (Computer Security Incident Response Team) na rynku przedsiębiorstw i instytucji, niezwiązaną z żadnym operatorem telekomunikacyjnym. Koncentrujemy się na usługach określonych jako identyfikowanie zagrożeń i incydentów w cyberprzestrzeni, tworzenie i podnoszenie kompetencji zespołów reagujących (CSIRT, SOC) oraz wsparcie Klientów w sytuacjach zagrożenia lub naruszenia ich bezpieczeństwa.