Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wdrożeń Systemów ERP

Przedsiębiorstwo Wdrażania Technik Komputerowych Atlas sp. j.

Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego 4

Białostoczek

Białystok

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ERP Comarch

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy kandydatów, którzy są otwarci na nowe możliwości rozwoju zawodowego, chcą uczestniczyć w nowatorskich projektach informatycznych, szukają stabilnej i ciekawej pracy.

Twój zakres obowiązków

  • Szkolenie użytkowników z obsługi systemów ERP Comarch

  • Administrowanie i konfigurowanie systemów

  • Wsparcie merytoryczne klientów

  • Tworzenie raportów i analiz

  • Analiza i rozwiązywanie problemów związanych z obsługą systemów

  • Bieżąca współpraca ze specjalistami Comarch SA

  • Optymalizacja procesów biznesowych u klientów

Nasze wymagania

  • Ukończone studia o profilu ekonomicznym, informatycznym, lub pokrewnym (również ostatni rok studiów)

  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych Windows

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość

  • Pozytywne nastawienie i motywacja do pracy

Mile widziane

  • Doświadczenie zdobyte w pracy z oprogramowaniem klasy ERP, w zakresie obsługi jako kluczowy użytkownik, administrator, konsultant wdrożeniowy itp.

  • Dobra znajomość obsługi dowolnego systemu ERP np. Comarch ERP XL, Optima, Symfonia, Wapro, itp. w obrębie przynajmmniej jednego z modułów: księgowość, logistyka, produkcja, obieg dokumentów, sprzedaż, handel, WMS.

  • Podstawowa znajomość języka SQL

  • Umiejętność tworzenia raportów oraz dokumentacji technicznej

  • Znajomość zasad rachunkowości.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

To oferujemy

  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami

  • Udział w ciekawych projektach

  • Umowa o pracę na cały etat

  • Stabilne zatrudnienie na wiele lat

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne – np.: Comarch, Stowarzyszenie Księgowych

  • Możliwość dofinansowanie studiów podyplomowych w kierunkach informatyka, ekonomia, zarządzanie.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień