Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wdrożeń Systemów ERP (obszar finansowo-księgowy)

EKKOM Sp. z o.o.

  • Robotnicza 42A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Robotnicza 42A

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prezentacje systemu u potencjalnego klienta

  • Analiza przedwdrożeniowa potrzeb i procesów biznesowych klientów w obszarze księgowym

  • Konfiguracja i kastomizacja oprogramowania ERP

  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu funkcjonalności i obsługi oprogramowania

  • Wsparcie Klienta podczas uruchamiania systemu

  • Opieka powdrożeniowa klientów (stały kontakt z klientem, bieżąca pomoc, doszkalanie pracowników itp.)

Nasze wymagania

  • Merytoryczna i praktyczna znajomość zagadnień finansowo-księgowych

  • Doświadczenie we wdrażaniu i bieżącym serwisowaniu systemów ERP

  • Pasja i zacięcie w rozpoznawaniu funkcjonowania procesów księgowych i przekładanie ich na działanie w systemie

  • Umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania rozwiązań

  • Gotowość do nauki i rozwoju zawodowego

  • Komunikatywność i zdolność budowania relacji z klientem

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane

  • Znajomość systemu Standard ERP by HansaWorld

  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji

To oferujemy

  • Stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • Szkolenia w zakresie ww. systemu ERP oraz w zakresie obowiązków na zajmowanym stanowisku

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie

  • Bezpłatny program opieki medycznej LUX-MED

  • Możliwość udziału w programie Multi-Sport

  • Możliwość przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia grupowego na życie

Centrum Rachunkowości Zarządczej EKKOM Sp. z o.o. Sp. k. oraz Centrum Finansowo-Księgowe EKKOM Sp. z o.o. Sp. k. świadczą wielokrotnie nagradzane usługi księgowe i kadrowo-płacowe oparte o nowoczesne rozwiązania ERP. Od blisko 30 lat udoskonalana i unikalna na skalę kraju oferta oraz wysoka jakość usług powodują, że w portfelu klientów Centrum EKKOM znajdują się niezwykle ciekawe firmy z każdej możliwej branży z terenu całej Polski.

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia:

  • Tworzymy wspaniałą atmosferę, która powstaje się ze swobody bycia sobą każdego z naszych Pracowników.

  • Już dawno zapomnieliśmy o mozolnych i nudnych obowiązkach. Każdy dzień dostarcza nam ciekawych wrażeń i nowych doświadczeń dzięki różnorodności branż klientów, których obsługujemy.

  • Bierzemy aktywny udział w doradztwie i konstruowaniu najważniejszych procesów zachodzących w firmach naszych klientów.

  • Nie ma u nas niekończącej się pracy w nadgodzinach. Sam zdecydujesz jak podzielisz sobie swoje obowiązki tak, aby zadanie zostało wykonane na czas, w najwyższym standardzie jakości, bez presji i stresu.

  • Mocno się rozwijamy, dlatego ciągle rekrutujemy nowych pracowników z uwagi na nasz intensywny rozwój napędzany wysoką jakością świadczonych przez nas usług. Nasz zespół stale się powiększa.

  • Nie ma przeciążania pracowników nadmiarem obowiązków. Każdy ma je dobrane odpowiednio do swoich możliwości i predyspozycji.

  • Nie ma u nas niskich zarobków, których nie można by jeszcze bardziej podnieść.

  • Nasza załoga jest dla nas najważniejsza, to ona tworzy naszą firmę!!!

Przyjdź i przekonaj się!

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku