Oferta pracy

Specjalista ds. wdrożeń systemów ERP

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzenie analizy przedwdrożeniowej

  • Wdrażanie systemów ERP u klientów zewnętrznych

  • Prowadzenie szkoleń w zakresie korzystania z systemu

  • Bieżące wsparcie użytkowników

  • Wyjazdy służbowe do klientów (około 25% czasu pracy)

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP - najlepiej w module finansowo-księgowym

  • Znajomość baz danych

  • Aktualne prawo jazdy kategorii B

  • Samodzielność w podejmowaniu działań

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe związane z kierunkami informatycznymi będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość SQL

Pracodawca oferuje

  • Pracę w oparciu o preferowany rodzaj umowy

  • Hybrydowy tryb pracy po okresie wdrożenia

  • Samochód służbowy

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach informatycznych dla firm różnej wielkości i z różnych sektorów

  • Pełne szkolenie i wdrożenie do pełnionych obowiązków

  • Pakiet benefitów ustalany indywidualnie z pracownikiem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Przewiń do profilu firmy