Specjalista ds. Wdrożeń systemów ERP - specjalizacja HR

ALTAB S.A.O firmie

  • Częstochowa

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

Altab S.A. - Złoty Partner SAP, jedyny w Europie ze statusem Centrum Serwisowego SAP Business One. Prowadzimy wdrożenia SAP Business One na terenie całego kraju i zagranicą.

www.altab.pl

Główne obowiązki:

  • Wdrożenia systemu R2PłatnikSBO
  • Wdrożenia systemu SAP Business One
  • Prowadzenie szkoleń,
  • Prowadzenie prezentacji,
  • Serwis R2PłatnikSBO
  • Serwis SAP Business One.
Wymagania:
  • Nie oczekujemy doświadczenia na stanowiskach związanych z wdrożeniami systemów ERP, (zapewniamy autorski system szkoleń),
  • Nie wymagamy znajomości zagadnień związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstw (te umiejętności nabywa się u nas),
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programów Kadrowo-Płacowych
  • Mile widziana jest znajomość MS SQL Server oraz MS Office,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Duża samodzielność, rzetelność, samodyscyplina i kreatywność,
  • Prawo jazdy.
Oferujemy:
  • Bardzo ciekawą pracę u największego partnera SAP w zakresie R2PłatnikSBO oraz SAP Business One,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów, w ramach umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość korzystania z szerokiego pakietu certyfikowanych szkoleń Centrum Serwisowego Altab, Reset2, SAP i Microsoft,
  • Nowoczesne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy