Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wdrożeń Systemów Informatycznych

eLeader Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie oraz implementacja procesów biznesowych

  • bezpośredni kontakt z klientami

  • analiza wymagań biznesowych

  • planowanie, zarządzanie i monitoringiem projektów

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji projektowej

  • czynny udział w testach wewnętrznych oprogramowania

  • współpraca z działem developerskim w zakresie rozwiązywania problemów użytkowników końcowych

  • przeprowadzanie prezentacji oprogramowania

  • wsparcie klienta zewnętrznego w zakresie podstawowej obsługi programu, prowadzenie szkoleń

  • projektowanie rozwiązań oraz przygotowywanie dokumentacji

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość jednego z języków programowania (obiektowy lub skryptowy);

  • zdolności analityczne i umiejętność modelowania wymagań biznesowych;

  • umiejętność komunikacji zarówno z osobami biznesowymi, jak i technicznymi;

  • wysoka kultura osobista;

  • umiejętność pracy w zespole, samodyscyplina i efektywne zarządzanie własnym czasem;

  • podstawowa znajomość baz danych SQL;

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych;

  • znajomość języka angielskiego, pozwalająca na udział w projektach międzynarodowy.

Mile widziane

  • studia na kierunku informatyka lub pokrewnym;

  • znajomość MS Office, w szczególności MS Excel;

  • znajomość dodatkowych języków obcych.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub inne dogodne formy zatrudnienia

  • elastyczny czas pracy

  • atmosferę otwartości i współpracy w zgranym zespole

  • możliwość rozwoju poprzez udział w innowacyjnych międzynarodowych projektach

  • współfinansowanie programu MultiSport, prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie