Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. wdrożeń systemów informatycznych

Biuro Usług Komputerowych Softres Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Biuro Usług Komputerowych Softres Sp. z o.o.

Zaciszna 44

Rzeszów

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • MSSQL

  • Firebird

O projekcie

Jeżeli:

Posiadasz doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania lub pragniesz je zdobyć. Jesteś odpowiedzialny i sumienny to zapraszamy do naszego zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i serwisowanie systemów informatycznych (instalacja, konfiguracja oprogramowania)
  • Szkolenia użytkowników końcowych (zdalne i w siedzibie klienta)
  • Konsultacje telefoniczne

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość zagadnień informatycznych, obsługi komputera, aplikacji biurowych (MS Office itp.), umiejętność samodzielnej instalacji i konfiguracji aplikacji
  • Znajomość systemu Windows
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL, Firebird) i języka SQL
  • Komunikatywność pod kątem prowadzenia szkoleń i prezentacji dla Klientów firmy
  • Podstawowa znajomość problematyki sieciowej
  • Gotowość do wyjazdów służbowych, praca w terenie
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość w zakresie funkcjonowania administracji samorządowej
  • Doświadczenie w pracy z użytkownikami aplikacji (prace wdrożeniowe, szkolenia)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • Zarobki adekwatne do umiejętności + regularne premie kwartalne
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon ewentualnie samochód służbowy)
  • Jest normalnie (brak sztywnych norm i koleżeńska atmosfera)

BUK „Softres” firma działającą na rynku informatycznym od 1988r. Regionalny lider rozwiązań informatycznych dla potrzeb administracji. Nasze autorskie rozwiązania wykorzystywane są w licznych jednostkach samorządowych takich jak: starostwa powiatowe, urzędy miejskie, urzędy gmin, zakłady gospodarki komunalnej i wiele innych. Poszukujemy osoby, która wesprze nas w tworzeniu i rozwoju oprogramowania.

Specjalista ds. wdrożeń systemów informatycznych, Zaciszna 44, Rzeszów