Oferta pracy

Specjalista ds. wdrożeń systemów IT

Dr.Max Polska

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • rest

  • soap

  • WCF

Mile widziane

  • XML

  • json

  • odata

  • CSV

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad wdrażaniem systemów IT różnych dostawców (zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych)

  • dbanie o poprawną integrację systemów IT

  • tworzenie procedur migracji danych

  • wsparcie w projektowaniu funkcjonalności systemów IT, np. w obszarze e-commerce

  • uczestniczenie w procesie tworzenia oraz weryfikacji specyfikacji oprogramowania w celu zapewnienia wymaganej funkcjonalności

  • tworzenie oraz utrzymywanie szczegółowej dokumentacji technicznej zgodnie ze sztuką

  • koordynacja prac wykonywanych przez dostawców zewnętrznych i wewnętrznych

  • zapewnienie integralności systemów IT, architektury oprogramowania oraz sprawdzenie jej zgodności ze specyfikacją

  • udział w testach integracyjnych

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe, kierunkowe

  • min. rok na podobnym stanowisku

  • Umiejętność czytania oraz tworzenia dokumentacji technicznej

  • Ogólna znajomość procesów biznesowych w złożonej organizacji

  • Znajomość przynajmniej dwóch kompleksowych systemów IT klasy ERP, POS, WMS, FI, CMS oraz systemów wspomagających

  • Znajomość zasad działania rozwiązań oraz procesów e-commerce

  • Znajomość różnych typów API (REST, SOAP, WCF itp.)

  • Znajomość różnych formatów wymiany danych (XML, JSON, oData, CSV itp.)

  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność

  • Dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły, umiejętność nadawania pomysłom konkretnej formy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność, efektywność i dynamika w działaniu

  • Dobre umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i dobra angielskiego w mowie i piśmie

  • Mile widziane doświadczenie w działach logistyki/łańcucha dostaw w branżach FMCG lub farmaceutycznej

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • paczki świąteczne

  • Inicjatywy wspierające ekologię

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy