Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wdrożeń systemów IT

elliteq sp. z o.o.

  • Chorzowska 109, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Chorzowska 109

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • C#

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów i raportowanie statusu ich realizacji

  • Zarządzanie zespołem projektowym

  • Zarządzanie zmianą i rozwiązywanie problemów

  • Nadzorowanie zgodności efektów projektu z założeniami

  • Koordynacja prac członków zespołów projektowych

  • Utrzymanie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych systemów IT

  • Praktyczna wiedza z zakresu prowadzenia projektów

  • Znajomość organizacji procesów biznesowych w dużym przedsiębiorstwie

  • Umiejętność prowadzenia analiz biznesowych i ich przełożenia na Wymagania systemowe

  • Znajomość zagadnień integracji międzysystemowej

  • Praktyka z samodzielnie realizowanych wdrożeń systemów klasy ERP, Workflow

Podział czasu pracy
30%

Organizacja pracy zespołu

55%

Praca konsultanta wdrożeniowca

15%

Dokumentacja

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kafeteria benefitów

Tworzymy i dostarczamy nowoczesne i wszechstronne rozwiązania informatyczne wspierające rozwój naszych Klientów. Specjalizujemy się w systemach wspomagających zarządzanie firmą, automatyzujących procesy biznesowe oraz w systemach bezpiecznej archiwizacji danych i dokumentów. Dzięki zaawansowanej optymalizacji ograniczyliśmy czas i koszty wielu codziennych działań. Z sukcesem zautomatyzowaliśmy kluczowe procesy w dziesiątkach firm. Zapraszamy na stronę: www.elliteq.pl.

Przewiń do profilu firmy