Oferta pracy

Nr ref.: 2021/11
Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu realizacji procesu rekrutacji przez PayPro SA z siedzibą w Poznaniu”. Klikając w przycisk „Aplikuj” lub wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne w inny sposób do PayPro SA, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest PayPro SA z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15 (60-327). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
PayPro S.A.

Specjalista ds. Wdrożeń Systemów IT

PayPro S.A. O firmie

  • Szyperska 14, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 29 kwi 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PayPro S.A.

Szyperska 14

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja wymagań Partnerów serwisu w zakresie wdrożenia usług Przelewy24

  • Mailowe i telefoniczne wsparcie Partnerów serwisu w zakresie wdrożenia usług Przelewy24

  • Wdrażanie usług Przelewy24 na największych polskich i światowych platformach e-commerce.

  • Współtworzenie dokumentacji technicznej i powdrożeniowej

  • Tłumaczenie wymagań biznesowych na wymagania IT

Nasze wymagania

  • Dobrej znajomości HTML, DHTML, Javascript, CSS

  • Znajomości protokołów HTTP, SOAP, REST

  • Wiedzy i/lub zainteresowania na temat zasad działania popularnych rozwiązań w e-commerce

  • Doświadczenia w projektowaniu, zarządzaniu sklepami internetowymi od strony technicznej. Mile widziana znajomość popularnych gotowych rozwiązań tego typu na rynku (Magento, PrestaShop, Wordpress itp. )

  • Podstawowej znajomości PHP, umożliwiającej czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej

  • Znajomości RDBS, w tym SQL

  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Komunikatywności i umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów oraz rozwiązywania konfliktów

  • Zaangażowania

  • Kreatywności

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji

  • Rzetelności

To oferujemy

  • Możliwość pracy dla czołowego systemu płatności, marki rozpoznawanej zarówno w Polsce, jak i za granicą

  • Stałą pracę, w nowoczesnym biurowcu, w centrum miasta

  • Pracę stacjonarną – komunikacja z Partnerami w formie maili, telefonów, telekonferencji

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych/zewnętrznych

  • Premie uznaniowe

  • Pracę w doświadczonym zespole, przy interesujących projektach, umożliwiających rozwój i gromadzenie doświadczenia z zakresu nowych technologii oraz topowych rozwiązań na rynku

  • Możliwość bezpłatnego uczestnictwa w konferencjach branżowych

  • Zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy (w zróżnicowanym stopniu zaawansowania)

  • Możliwość udziału w zajęciach sportowych po pracy - siatkówka, piłka nożna

  • Kartę Multisport

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Imprezy i wyjazdy integracyjne

  • Ubezpieczenie medyczne

  • Świeże owoce i warzywa dostępne w biurze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

PayPro S.A.

Serwis Przelewy24, należący do PayPro SA, od 16 lat współtworzy polską branżę e-commerce. Wyznacza trendy, dostarczając największą na rynku liczbę rozwiązań płatniczych dopasowanych do każdego biznesu. Najwyższy poziom usług zapewniają stale ulepszane rozwiązania informatyczne oraz polityka bezpieczeństwa. Operator obsługuje zarówno największe firmy, jak i małe e-biznesy, oferując ponad 350 metod płatności. Już ponad 150 000 partnerów obdarzyło zaufaniem serwis Przelewy24 i korzysta z jego innowacyjnych rozwiązań płatniczych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje