Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wdrożeń systemów MES/ERP

Lantek Polska Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo, specyfikacja, instalacja, konfiguracja, pomoc, wsparcie helpdesk: Pakiet oprogramowania Lantek, Serwer bazy danych, Integracje z systemami zewnętrznymi (ERP).

  • Wsparcie i realizacja małych/średnich projektów klientów.

  • Definiowanie rozwiązań we współpracy z klientami.

  • Tworzenie specyfikacji według wymagań klienta.

  • Szkolenie i wsparcie klientów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie z systemami ERP i podstawowymi procesami biznesowymi.

  • Środowisko Microsoft (Windows, IIS, SQL-Server).

  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu.

  • Pomocna jest znajomość procesów produkcyjnych w branży obróbki blach.

  • Podejście zorientowane na klienta.

  • Zaplecze techniczne, najlepiej informatyczne.

  • Doświadczenie w projektach oprogramowania w środowiskach przemysłowych.

  • Umiejętność zrozumienia i oceny oczekiwań klienta.

  • Praca zorientowana na cel w ramach realizacji projektu.

  • Chęć pracy w młodym, międzynarodowym zespole.

  • Chęć podróżowania po Polsce.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Chciałbyś z nami współpracować?

Lantek jest światowym liderem dostarczającym systemy i rozwiązania oprogramowania dla firm produkujących części z blachy, rur i stali konstrukcyjnej. Od małych warsztatów po międzynarodowe korporacje wielozakładowe, systemy Lantek są obecne w każdym rodzaju fabryki przemysłowej.

Lantek jest kluczowym partnerem w Digital Transformation dla firm zajmujących się obróbką metali. Pomagamy naszym klientom osiągnąć cele Przemysłu 4.0 dzięki wiodącym produktom i usługom dostarczanym na otwartej platformie wielu dostawców.

Lantek ma ponad 30 lat doświadczenia i ponad 200 profesjonalistów rozsianych po całym świecie. Nasze biura są obecne w ponad 15 krajach na całym świecie, oprócz znaczącej obecności w Hiszpanii, gdzie znajduje się centrala.

Jeśli chcesz dołączyć do młodej, dynamicznej i rozwijającej się korporacji, działającej w branży o ogromnym potencjale rozwoju na poziomie globalnym, która jednocześnie oferuje realne i atrakcyjne możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, tutaj masz najlepszą okazję.

Przewiń do profilu firmy