Ta oferta pracy jest nieaktualna od 62 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wdrożeń systemów SAP ERP

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ALTAB S.A.

    Altab S.A. - Złoty Partner SAP, jedyny w Europie ze statusem Centrum Serwisowego SAP Business One. Prowadzimy wdrożenia SAP Business One na terenie całego kraju i zagranicą.

    www.altab.pl

    Miejsce pracy: Kraków

    Główne obowiązki:

    • Wdrożenia systemu SAP Business One
    • Prowadzenie szkoleń,
    • Prowadzenie prezentacji,
    • Serwis SAP Business One.
    Wymagania:
    • Nie oczekujemy doświadczenia na stanowiskach związanych z wdrożeniami systemów ERP, (zapewniamy autorski system szkoleń),
    • Nie wymagamy znajomości zagadnień związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstw (te umiejętności nabywa się u nas),
    • Mile widziana jest znajomość MS SQL Server oraz MS Office,
    • Łatwość nawiązywania kontaktów,
    • Duża samodzielność, rzetelność, samodyscyplina i kreatywność,
    • Prawo jazdy.
    Oferujemy:
    • Bardzo ciekawą pracę u największego partnera SAP w zakresie SAP Business One,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów, w ramach umowy o pracę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Możliwość korzystania z szerokiego pakietu certyfikowanych szkoleń Centrum Serwisowego Altab, SAP i Microsoft,
    • Nowoczesne narzędzia pracy.
    • Opiekę medyczną.
    • Dofinansowanie do sportu.
    • Elastyczne godziny pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".