Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wdrożeń systemów teleinformatycznych

UNIFIED SOLUTIONS sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • udział we wdrożeniach sieci LAN, WiFi i systemów bezpieczeństwa sieci u klientów Unified Solutions Sp. z o.o.

  • wsparcie technicznego dla wdrożonych systemów

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (Informatyka/Telekomunikacja)

  • mile widziane doświadczenie w branży teleinformatycznej

  • znajomość zagadnień związanych sieciami LAN, WiFi

  • gotowość i chęć do nauki

  • skrupulatność, systematyczność i efektywność

  • wysoka kultura osobista i etyka zawodowa

  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę przy ciekawych i ambitnych projektach i wdrożeniach

  • szkolenia i rozwój zawodowy

O nas

Unified Solutions Sp. z o.o. jest dynamicznie działającym integratorem systemów. Głównym obszarem działalności Unified Solutions są wdrożenia infrastruktury sieciowej, rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informacji oraz serwerów i aplikacji telekomunikacyjnych dla przedsiębiorstw. Realizujemy projekty dla dużych organizacji zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego.