Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wdrożeń systemu HR

DMZ CHEMAK Sp. z o.o.

  • Łukasińskiego 110, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Łukasińskiego 110

Szczecin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

Obecnie poszukujemy osoby, która będzie zajmować się wdrożeniami systemu do rozliczania i planowania czasu pracy (cześć większego systemu kadrowo-płacowego). To praca wymagająca wiedzy na pograniczu IT i organizacji procesów biznesowych.

Nasze wymagania

Kogo poszukujemy? Czy ta praca jest dla Ciebie?

• Czy masz zacięcie do analizy i lubisz rozwiązywać problemy z pogranicza logiki i matematyki?

• Czy nie lubisz nudy i cenisz sobie nowe wyzwania przy każdym projekcie?

• Czy chcesz wejść do świata IT bez konieczności znajomości zagadnień technicznych lub programowania?

• Znasz prawo pracy, chcesz wykorzystać to doświadczenie i otworzyć się na branżę IT? (Nie znasz prawa pracy ? (Nie przejmuj się – zagadnienia dotyczące rozliczenia czasu pracy nie są tak skomplikowane! )

• Czy chcesz trafić do grona specjalistów i korzystać z ich doświadczenia ?

• Cenisz sobie pracę z ludźmi, ale lubisz skupić się na dłuższych zadaniach ? (Ta praca to świetnie wyważony mix pomiędzy kontaktem z Klientem a samodzielnym wykonywaniem obowiązków.)

Jeżeli odpowiedziałeś TAK na przynajmniej część z tych pytań na pewno mamy o czym porozmawiać!

Dodatkowo, jeżeli skończyłeś(aś) studia o profilu informatyka gospodarcza, informatyka i ekonometria, informatyka w gospodarce i administracji lub pokrewnym, to ta praca z pewnością Cię zainteresuje.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy przy projektach wdrożeniowych

  • Doświadczenie zdobyte przy systemach klasy ERP, BI lub podobnych

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu obsługi systemów informatycznych

  • Znajomość języka SQL (nawet podstawowa)

  • Wiedzę w obszarze rozliczenia czasu pracy

  • Dobrą znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

  • Alternatywę dla pracy w korporacji – pracujemy z dużymi firmami i znanymi markami, ale sami jesteśmy niedużym zespołem. Cenimy nasze wartości: polegamy na koleżeństwie, współdzieleniu wiedzy oraz dobrych praktyk

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym) – jeżeli interesuje Cię inna forma zatrudnienia jesteśmy otwarci!

  • Pracę w zespole z wieloletnim doświadczeniem

  • Atmosferę przyjazną dla Twojej inicjatywy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do pakietów sportowych

  • Pyszną kawę w nieograniczonej ilości

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

Jesteśmy firmą zajmującą się rozwojem i wdrożeniami oprogramowania dla HR. Dostarczamy rozwiązania obsługujące przeliczenie płac, planowanie i rozliczanie czasu, systemu ocen i rozwoju.

Przewiń do profilu firmy