Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. wdrożeń

REKORD POMORZE SP Z O OO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Rekord Pomorze, oddział firmy Rekord SI z Bielska Białej, producenta oprogramowania dla przedsiębiorstw i urzędów, zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko wdrożeniowca systemów informatycznych systemów kadrowo - płacowych

Opis stanowiska:

  • wsparcie aktualnych klientów w bieżącej pracy z programami pakietu Kadry i Płace (zdalnie lub w siedzibie Klienta)
  • prowadzenie szkoleń produktowych
  • współudział w większych projektach wdrożeniowych systemu Rekord.ERP lub Ratusz
  • instalacja i parametryzacja systemów u klienta
  • wyjazdy służbowe na terenie kraju

Wymagania:

  • podstawowa znajomość SQL
  • dobra organizacja pracy
  • terminowość, zaangażowanie, komunikatywność
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie w prowadzeniu wdrożeń
  • znajomość zagadnień i procesów z obszaru kadr i płac

Czekają na Ciebie:

  • stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju zawodowego w oparciu o umowę o pracę
  • zespół, w którym ceni się dobre relacje i współpracę
  • ambitne zadania wdrożeniowe u nowych i dotychczasowych klientów
Bardzo prosimy o zamieszczenie w przesyłanych aplikacjach informacji o następującej treści:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne