Ta oferta pracy jest nieaktualna od 282 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wdrożeń Urządzeń i Usług w Sieci Komórkowej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Cyfrowy Polsat S.A., spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, niekwestionowany lider na rynku płatnej telewizji satelitarnej w Polsce, operator usług telekomunikacyjnych i Internetowych, w związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ
URZĄDZEŃ I USŁUG W SIECI KOMÓRKOWEJ
Nr ref.: SK/SP-WDR

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Walidacja działania urządzeń i usług wprowadzanych do oferty operatora, w tym urządzeń własnej produkcji
  • Analiza protokołów sieciowych pod względem zgodności z normami (LTE/3G/TCP)
  • Tworzenie programów badań oraz sprawozdań z wykonanych prac
  • Konfiguracja i obsługa specjalistycznego oprogramowania i oprzyrządowania pomiarowego (tj. analizator widma, tester telekomunikacyjny)
  • Automatyzacja Testów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub studenci 4-5 rok studiów z tytułem inżyniera i bogatym doświadczeniem akademickim z zakresu radiokomunikacji i sieci komputerowych
  • Bardzo dobra znajomość architektury i zasad działania sieci komórkowych LTE/3G/2G (głównie protokoły warstwy RRC/NAS)
  • Bardzo dobra znajomość 2G/3G/LTE i VoLTE „call flow”
  • Bardzo Dobra znajomość zagadnień i protokołów z dziedziny sieci WAN/LAN/WLAN (tj. TCP/IP, UDP, SIP, RTP, VoIP, SSL, SS7, VPN)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi Wireshark
  • Dobra znajomość obsługi systemów komputerowych (Windows, Linux, Mac OS)
  • Znajomość podstaw programowania (języki skryptowe tj. Python)
  • Umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji w dokumentach standaryzacyjnych i specyfikacjach
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz formułowania wniosków
  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dobra znajomość języka angielskiego (komunikacja w firmie i na zewnątrz, czytanie dokumentacji technicznej)

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania konfiguracją w obszarze RAN i/lub Core sieci komórkowej lub w zakresie testów i wdrożeń terminali LTE/3G/2G i usług dodanych
  • Znajomość obsługi urządzeń pomiarowych (np. analizator widma, oscyloskop, mierniki)
  • Znajomość aplikacji diagnostycznych dla urządzeń komórkowych typu QXDM
  • Znajomość standardów z rodziny 3GPP, IEEE
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę nad ciekawymi i innowacyjnymi projektami (LTE, VoLTE, Internet of Things, IMS, etc.)
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, prześlij do nas swoje CV
za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz" pod ogłoszeniem.

 Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Wyrażam również zgodę na dalsze przetwarzanie moich danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883) przez firmę Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Łubinowa 4a. Jednocześnie jestem świadomy faktu, że przysługuje mi w każdej chwili prawo do wglądu i poprawiania swoich danych a także do zażądania ich usunięcia z bazy kandydatów do pracy w firmie Cyfrowy Polsat".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się