Specjalista ds. wdrożeń, utrzymania i integracji ERP enova365

ALTOO firmie

ALTO

Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych modułu księgowego oraz kadrowo-płacowego systemu enova365 u nowych klientów,

  • Konfiguracja i parametryzacja systemu enova365 pod kątem wymagań użytkowników wewnętrznych jak i zewnętrznych,

  • Współpraca z wewnętrznym działem technologicznym w celu integracji enova365 z innymi systemami – zarówno wewnątrz organizacji, jak i dla klientów zewnętrznych;

  • Szkolenia dla użytkowników z obsługi systemu i bieżące wsparcie wewnętrznego zespołu księgowego i kadrowo-płacowego;

  • Współpraca (w miarę potrzeb) z zewnętrzną firmą – partnerem enova365.

  • Docelowo rozważane jest budowa większego zespołu i powołanie odrębnej spółki, która byłaby partnerem enova365 i obsługiwałaby nie tylko spółki ALTO, ale też inne podmioty korzystające z systemu enova365.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie we wdrażaniu modułu księgowego oraz kadrowo-płacowego systemu enova365,

  • Chcesz rozwijać się w obszarze wdrożeń księgowych i kadrowo-płacowych,

  • Swobodnie poruszasz się w środowisku MS Windows, pakiecie Office, szczególnie dobrze obsługujesz Excela, myślisz analitycznie,

  • Jesteś osobą samodzielną, jednak rozumiesz, że pracą zespołową można przenosić góry

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość) lub informatyczne,

  • Znajomość MS SQL oraz programu Saldeo,

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Stabilne zatrudnienie

  • Partnerską atmosferę pracy

  • Pracę w profesjonalnym środowisku w prężnie rozwijającej się firmie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Możliwość pracy zdalnej / w trybie hybrydowym

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zarówno zawodowego jak i osobistego

  • Zespół otwarty na nowe pomysły i dokonywanie zmian

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • dodatkowy urlop

ALTO

ALTO Accounting to zespół specjalistów z zakresu księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej. Świadczymy usługi outsourcingu księgowości oraz kadr i płac dla klientów krajowych oraz zagranicznych. Stawiamy na automatyzację procesów, dostosowanie ich do konkretnych potrzeb klienta. ALTO Accounting jest częścią grupy ALTO – zespołu ponad 120 specjalistów z obszaru podatków, księgowości i obsługi kadrowo-płacowej oraz doradztwa prawnego.

W ALTO Accounting chcemy, aby zaawansowane rozwiązania technologiczne maksymalnie ułatwiały pracę zarówno nam, jak i naszym klientom, a także sprawiały, by księgowość była źródłem cennych informacji zarządczych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje