Ta oferta pracy jest nieaktualna od 256 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. wdrożeń w środowisku Microsoft

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy producentem profesjonalnych rozwiązań IT – od 20 lat projektujemy i wdrażamy autorskie systemy, a także świadczymy usługi doradcze. Ze względu na ciągłe zapotrzebowanie na nasze usługi obecnie poszukujemy Specjalisty ds. Wdrożeń. Dowiedz się o nas więcej na stronie www.vsoft.pl.

    Jeżeli masz już doświadczenie we wdrażaniu komercyjnych aplikacji, chciałbyś w pełni wykorzystać swój potencjał i mieć realny wpływ na realizowane projekty, a ponadto szukasz odpowiedzialnej pracy, dalszego rozwoju i nowych wyzwań - jesteś właściwą osobą, której poszukujemy!

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • wdrażanie autorskich systemów informatycznych klasy enterprise,
    • wyspecjalizowane wsparcie techniczne skierowane dla administratorów IT,
    • nadzór nad środowiskami SaaS,
    • obsługa zgłoszeń serwisowych,
    • wyznaczanie i wprowadzanie najlepszych praktyk podnoszących efektywność pracy.

    Czego oczekujemy:

    • znajomości serwerowych systemów operacyjnych rodziny Microsoft Windows,
    • znajomości IIS oraz Hyper-V,
    • praktycznej znajomości MS SQL w zakresie administrowania,
    • umiejętności rozwiązywania problemów oraz pracy zespołowej,
    • znajomość PowerShell będzie dodatkowym atutem.

    Co zapewniamy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu kompetencji,
    • głównie stacjonarny charakter pracy – wyjazdy służbowe zajmują znikomą część czasu pracy,
    • możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w realizacji ciekawych projektów,
    • dostęp do najnowszych technologii,
    • szeroką ofertę szkoleniową,
    • atrakcyjny pakiet socjalny,
    • przyjazną atmosferę pracy.

    Prześlij nam swoje CV, klikając w przycisk Aplikuj teraz lub zarejestruj się, używając formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie http://www.vsoft.pl/kariera/.

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji zarówno obecnego procesu rekrutacji jak i naborów organizowanych w przyszłości (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jedn. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.)

    bottomopisopisopis